1147
1341

سلام من 25سالمه و همسرم 28سالشه من از اول قصد ازدواج نداشتم و دوست داشتم مجردی زندگی کنم ولی اینقد پاپیچم شدن و منو به دام انداختن همش بقیه رو میکوبیدن تو سرم که چرا ازدواج نمیکنی مگه پدرو مادر تا ابد برا ادم میمونه ملاک اصلی من دین و ایمان بود اعتقادات اینکه دربند کسی باش که دربند حسین است دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که منو به خدا برسونه تو زندگیم خدا پررنگترین رنگ باشه و زندگیم واقعا بوی خدا رو بده   شوهرم که اومد خاستگاری از نظر ظاهری مذهبی بود از حرفاشم همینجور مامانم مخالف بود چون هیکل بسیار درشتی داشت یعنی سه برابر من بود تحصیلات عالی داشت یعنی داشت برا دکترا میخوند البته پزشکی نه ها دو تا هم لیسانس داشت اینم بگم همون اولم بهم دروغ گفتن چون گفتن نزدیک 5تا6تومن حقوقشه البته اولاشه بره سرکارخودش تا ده تومن حقوق داره ولی بابام خیلی موافق بود و دوست داشت این وصلت سر بگیره کسی که معرف هم بود خالم بود که هی ازش تعریف و تمجید میکرد و رو مغز من کار میکرد که بهتر از این کیه اینقد رو مغزم کار کردن و حرف زدن راضیم کردن البته من گفتم علاقه ای ندارم گفتن بعدا بوجود میاد پسر به این خوبی و موقعیت خوب خلاصه گذشت بدون نامزدی عقد کردیم تو دوران عقد خیلی تلاش کردم تا بهش علاقه مند بشم ولی نشدم که نشدم اون موقع هم به خانوادم گفتم علاقه ندارم بذارید جدا بشم از ابرو ترسوندنم و موندم بدون علاقه تو این مدت همسرم نزدیک عروسی خیلی اذیتم کرد خیلی به حدی هر شب کارم گریه بود سر جهزیه خریدن خیلی اذیتم کرد چرا اینو نخریدی چرا اونو خریدی و...

برام هیچی طلا نخریدن بجز یه حلقه نشون حتی حلقه عقد رو نقره برداشتم قرار بود طلا بخرن که نخریدن حتی شب تولدم که بارها بهش گفته بودم اولین تولدم برام مهمه طلا بخر برام با اینکه 10تومن دلار و دینار داشت ولی برام هیچی نخرید 50تومن بهم پول کادو داد برا من کادو نخرید که خواهر و مادر شو بیاره کربلا داغیه که هرگز از دلم بیرون نمیبره ....

غدیر یعنی فقط حیدر امیرالمؤمنین است😍                    به قربان نام اعظمت یا علی مدد عیدی من رو سیاه و عصیان کار رو هم بده حاجتمو بده آقا جون دوستان برا حاجت رواییم 3تا صلوات بفرستید تقدیم به تنها جانشین پیامبر یعنی مولامونک علی(ع)

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1348

دو دسته مرد هستن ک نمیشه باهاشون زندگی کرد مرد شکاک و مرد خسیس هیچوقت درست نمیشن ... 

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
1308
مرد خسیس نمیدونم ولی شکاک درست میشه مثل شوهر من

خداروشکر... الهی ک همیشه خوش باشی 🌹🌹🌹

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘

خلاصه من هر چی به خانوادم گفتم جدایی قبول نکردن و نذاشتن حتی شبی که اومدن قول و قرار بذارن من داشتم زار زار گریه میکردم حتی شوهرم لج کرد که من میدونم ته این زندگی شکست ولی بخوای و نخوای اخر هفته میام میبرمت فکرشو کنید تو یه هفته من جهازمو کامل کردم چیدم خرید عروسی سفارش کارت و اتلیه و لباس عروس و دسته گل و ارایشگاه رو رفتم هماهنگ کردم خلاصه دیدم تهش دستم به جایی بند نیست با خودم گفتم منکه محکومم به این زندگی به درک هر چی میخواد بشه بذار بشه و ادامه دادم اینم بگم سرویس چوب که با خانواده همسرم بود مبل رو که کنسل کردن و بهونه اوردن گفتم اشکال نداره ولی سرویس تخت رو بخرید اونم گفتن بعد عروسی میخرن و گفتن طلا برات میگیریم بعد عروسی منم اصلا برام مهم نبود چون دلم خوش نبود 

بعد عروسی هم هر کاری کردم علاقه بوجود نیومد که نیومد الن 8ماهه ازدواج کردم نه سرویس چوبمو خریدن نه طلاهامو از نظر خورد و خوراک همه چی خوبه ولی بقیه چیزا نه اونم چون شوهرم اینا خودشون شکمو هستن و فقط بفکر خوردن تو زمان خاستگاری هم وقتی به هیکلش گیر دادم گفت وزنمو کم میکنم با گذشت 1سال و 5ماه از عقد هیچ وزنی کم نکرده و اصلا باشگاه اینام نمیره بی اهیمت بارها گفتم شبا منو بگیر بغل بخواب ولی انگار نه انگار همش رو شکم میخوابه صدبار گفتم بیا برو چند دست لباس درست و حسابی بگیر انگار نه انگار خودم روم نمیشه باهاش برم بیرون 

غدیر یعنی فقط حیدر امیرالمؤمنین است😍                    به قربان نام اعظمت یا علی مدد عیدی من رو سیاه و عصیان کار رو هم بده حاجتمو بده آقا جون دوستان برا حاجت رواییم 3تا صلوات بفرستید تقدیم به تنها جانشین پیامبر یعنی مولامونک علی(ع)
1346