2737
2734
عنوان

عکس رنگی وبارداری بعد از آن

142 بازدید | 8 پست

سلام دوستان شب تون بخیر

من یه بارداری خارج از رحمی (تولوله راستم بود) لاپاراسکوپی شدم.

حالا عکس رنگی انداختم که بهم گفتن لوله راستم مسدود شده یعنی از عوارض لاپاراسکوپی هست وجراحم گف اون موقع چسبندگی داشتی رفع کردیم ولی دوباره برگشته ودیگه تقریبا میشه گف کاری نمیشه کرد ولاپاراسکوپی هم کنیم دوباره برمی گرده

لوله چپم سالم هست 

ولی اطراف هر دولوله م چسبندگی داره

خلاصه چنتا متخصص مراجعه کردم همه گفتن اقدام کن واز لوله چپت شانس داری بارداری سالم داشته باشی

خواستم ببینم از دوستان کسی هست که شرایط منو داشته وبعد از عکس رنگی اقدام کرده وباردارشده؟

یا اطرافیانتون؟

ممنون میشم جواب بدین

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ..بله دوست خودمن دقیقا شرایط شما را داشت و با قرص کلومیفن دوماه بعد از عکس رنگی با یک لول ...

ان شاالله که روزی استارتر باشه💚

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2731

منم یه خارج رحمی داشتم که خود بخود سقط شد.ولی باعث شد لوله راستم کج و کوله بشه.تو عکس رنگی ام کج و کوله نشون داده شد.دکتر گفت شانس بارداریت با این لوله کمه.خوشبختانه همون ماه بعدش باردار شدم.دیگه نمیدونم از کدوم لوله بوده

دوستان ممنون از پاسخ تون

واقعا امیدوارشدم

این چسبندگی اطراف لوله هام به من استرس داده

دکتر به من داکسی کیم ومترونیدازول ویدوفولیک داده 

غیر از اینا هیچی

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

خوشحالم که به نتیجه رسیدید 

انشاالله من وکسایی که منتظریم هم نتیجه بگیریم😍😍😍

2738
سلام عزیزم ..بله دوست خودمن دقیقا شرایط شما را داشت و با قرص کلومیفن دوماه بعد از عکس رنگی با یک لول ...

۰عزیزم چنان این پستت منو خوشحال کرد تو ناامیدی امیدوارم خدا بهت فقط خوشی بده

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......