2737
2734
عنوان

توروخدا برید حموم😐عطربزنید😐مسواک بزنید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3274 بازدید | 193 پست
اوفف مگه خانمی هم هست ک شیو نکنه؟؟؟خودم زیر بغلام بو میگیرن زیاد متاسفانه قبلا بلد نبودم از اسپری اس ...

من قبلا مدام اسپری میزدم

الان از خواب بیدار میشم شیو میکنم و با صابون میشورم و بادی اسپلش

راحت شدم واقعا

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
نه حق شما این نیس قطعا چاه ها و پمپ ها حق الناسه

من که خداروشکر میرم از این خراب شده.ولی ایشالا ما مردم درست بشیم.

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اینجا تو نی نی سایت یبار یه تاپیک خوندم یه خانمی دو هفته یبار میره حمام. تازه متاهل هم هیت، بخدا از اون روز تا حالا همش دارم به این فکر میکنم شوهرش چطوری پیشش میخوابه یا کنارش میشینه. اطرافیانش چطوری بوشو تحمل میکنن. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من فقط عروسیمو عقدم اصلاح کردم .خط ریش ندارم ولی

آخه واقعا اصلاح صورت یه چیز شخصیه ، کم مونده بگن آهای خانما توروخدا موهاتونو یه کم رنگ کنید ، آرایشم بکنید اینا نظافته 🤣🤣🤣🤣🤣

2738

منم ایام عید شهرمون شلوغ میشع سعی میکنم نرم بازار ولی هرسری ک رفتم از یو گند مسافد نوروزیا عوق شدم😷😷😷ما جنوبیم تو عید شخرمون جا سوزن نی

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..
من قبلا مدام اسپری میزدم الان از خواب بیدار میشم شیو میکنم و با صابون میشورم و بادی اسپلش راحت شدم ...

من خودم هرروز یه دوش کوچولو میگیرم ،و زیر دستمم یکم آبلیمو میزنم.خیلی حس خوبیه.

ببخشیدها شرمندم🙈میشه شما بیشتر توضیح بدید

منظورتون اسپری خوشبو کنندست؟خب اینا که خیلی ضرر داره؟

بعدببخشید غیر از داخل حمام مگه میشه شیو کرد؟

یا چطوری بیرون از حمام با صابون میشورید؟

بادی اسپلش چیه

آخه واقعا اصلاح صورت یه چیز شخصیه ، کم مونده بگن آهای خانما توروخدا موهاتونو یه کم رنگ کنید ، آرایشم ...

واقعا اصلاح شخصیه و اصلاح نکردن بهتره ب نظرم پوست ادم‌اذیت میشه من ک خیلی راحتم اینجوری

من خودم هرروز یه دوش کوچولو میگیرم ،و زیر دستمم یکم آبلیمو میزنم.خیلی حس خوبیه.  ببخشیدها شرمن ...

بادی اسپلش در واقع به اسپری که میتونی ب بدن بزنی بعد تا مدتی که بمونه بوی عرقی که روی ادم میاد اون بوی خوب بادی اسپلش رو میگیره

ی دقیقه هرروز لباسامو درمیارم موهای زیر بغلو شیو میکنم و بدنمو زیر دوش میشورم بدون اینکه موهامو خیس کنم

مخصوصا وقتایی که از بیرون میام

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^