2703
2553

از زانوی پام تا کمر رونام بیشتر.و روی شکمم.و از مچ دست تا کتف.خیلی دونه دونه در میریزه و خارش شدید دارم.خیلی اذیت میشم لطفا راه حل خوب بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عسل هم درمان همه دردهاست. اب عسل درست کن. یه قاشق عسل طبیعی یه استکان اب ولرم بخور.هر روز

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2720

منم اینجوری شدم تاپیک زدم کمک خواستم😂 دکتر بگو بهت امپول میده من همش کاسنیو شاتره میزدم رو شکمم خوب نشد دکتر بهم امپول داد خوب شدم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

الان فصل الو زرد هست. صفرا رو از بین میبره. اونم امتحان کن

فقط حواست باشه سردیت نکنه

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2714
واسه بچه ضرر نداره آمپول

نه دیگه وقتی متخصص زنان میده ضرر نداره من که از خارش میخواستم بکشم خودمو سدر و ماستو حنا کاسنی شاتره همه چیو امتحان کردم خوب نشد

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
وقتی میخارم انگار بیشتر میشه و دونه هاش درشت تر

سعی کن نخارونی دیگه. صفرات زیاد شده. همون عرق کاسنی و شاه تره بخور خوب میشی 

خوردن عرقیحات برای بارداری ضرر نداره

کاسنی رو میدونم ضرر نداره. شاه تره رو نمی دونم

2706