2726
عنوان

سرکتاب باز کردم

11753 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها من و همسرم بشدت عاشق همیم.همه به رابطمون حسادت میکردن.ولی چند وقته سرموضوع های خیلییی الکی با هم بحثمون میشه.یه ساعت بعدش دوباره با هم خوبیم.مشاوره هم رفتیم متاسفانه جواب نگرفتیم.جدای از اون تو مسائل مالی هم اذیت میشیم.از خیلیا پول طلب داریم و بهمون نمیدن و امروز و فردا میکنن.با اصرار چندتا از دوستام دیروز سرکتاب باز کردم گفت چند بار به چشم نظر و بستگی اشاره شده.نمیدونم چیکار کنم....

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه حرز امام جواد همراه خودت و همسرت باشه فقط زیاد دنبال سرکتاب و طلسم و دعاهای دعانویسا نرو 

نه عزیزم حتی بهم گفت دعای گشایش بدم قبول نکردم.خودم ازین کارا میترسم

سرکتاب و دعا،دعانویس ماهر میخواد هرکسی نمیتونه دعابنویسه اینو خیلی مواظب باش چون دعانوشتن وقت داره و ...

چشم.اصلا نمیخام دعا بده فقط میخام بدونم راهی هست که اگر دعا واسمون گرفتن باطل بشه یا نه

اعتقادی ندارم به سر کتاب 

منم اعتقاد نداشتم اما کم کم داره باورم میشه این دیوونه بازیامون عادی نیست.اخه چرا تو این هفت سال هیچ خبری از این بحثا نبود

چشم.اصلا نمیخام دعا بده فقط میخام بدونم راهی هست که اگر دعا واسمون گرفتن باطل بشه یا نه

اره باطل سحر مینویسن ولی این بازم بستگی به دعانویس داره ک نباید به هرکسی اعتمادکرد.ب نظرم خوندن سوره ی ناس و صدقه خیلی بهتر از باطل کردن جادو هستش.بازم هرجور خودتون میدونید.در ضمن چشمتونم بی بلا عزیزم😘

شنیدم اگه 40 روز توی خونه سوره بقره پخش بشه طلسما باطل میشه

بستن حرز امام جواد به بازوی راست هم باعث میشه طلسما از بین برن و ازتون مراقبت میکنه

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
اره باطل سحر مینویسن ولی این بازم بستگی به دعانویس داره ک نباید به هرکسی اعتمادکرد.ب نظرم خوندن سوره ...

قطعا اینا بهتر از باطل سحره چون من واقعا میترسم تو این چیزا وارد بشم

شنیدم اگه 40 روز توی خونه سوره بقره پخش بشه طلسما باطل میشه بستن حرز امام جواد به بازوی راست هم باع ...

مرسی از نظرت حتما اینکارارو میکنم

سلام دوست عزیز،من ده سال ازدواج کردم با علاقه به همسر وعاشق همیم خیلی باهم خوبیم تو یهدره از زندگیم که همین پارسال میشه همش باهم دعوامون میشد هر روز خدا بحث داشتیم سر چیزای پوچ ،تو همون دوره کارامونم درست پیش نمیرفت همش اتفاقای بد میفتاد منم به سر کتاب اعتقاد نداشتم به مامانم نگفته بودم که با شوهرم بحث ودعوا اریم تا اینکه تعدادودفعات اتفاقات بد پشت سرهم مارو داشت داغون میکرد مادرم رفت سرکتاب باز کرد به مادرم گفته بود این زن وشوهر داخل خونشون جدل دارن ،فته بود نه اینا عاشق همن،دعا نویس گفته بود براشون کتاب باز کردم اینا باهم بحث ودعوا زیاد دارن بگو مگو زیاد میکنن والا هیچی مشکلی نیست تمام این اتفاقام به خاطر جدل خودشونه ،بعدش گفته بود ستاره هاشون روبه هم وایساده که یهدعا نوشت وگذاشتم خونمون به جاندخترم تمام شد همه چی الان ما مثل قبلیم  

2706