2737
2734
عنوان

اواره شدم...لعنت به این دنیا

431 بازدید | 9 پست

.توروخدا برام ذعا کنید .بچها تاپیکامو بخونید .هرکاری کردیم نشد هیچکس کمکمون نکرد .اواره شدم اونم بخاطر چندرغاز   ...  محتاجم به,عاتون .محتاجم اسمم بهار اسم همسرم حسین .شاید خدا جواب شما رو بده به اسم دعامون کنید

نمیدونم چرا دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه 😔😔           حتی چیزایی که یه وقتی از دیدنش و داشتنش بال درمیاوردم.😟😟

چرا چیشده برات حمد وچندصلوات فرستادم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی😢

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731
2738
چرا چیشده برات حمد وچندصلوات فرستادم

شوهرم از شدت غصه تو۲۷ سالگی سکته کرد تازه چندروزه اوردیمش خونع  از کار کردن گرفته تا زاری کردن پیش هرکسی برای قرض نشد که نشد

نمیدونم چرا دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه 😔😔           حتی چیزایی که یه وقتی از دیدنش و داشتنش بال درمیاوردم.😟😟
شوهرم از شدت غصه تو۲۷ سالگی سکته کرد تازه چندروزه اوردیمش خونع  از کار کردن گرفته تا زاری کردن ...

😔😔😔

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔