2733
2734

سلام من ۵ ساله ازدواج کردم ولی شوهرم اصلا مسئولیت پذیر نیست و نمیتونه خرجمو بده و خیلی روزا منو حتی گشنه نگه میداره تا یکی دلش بسوزه برامون چیزی بیاره...بنظر شما دادگاه حق و به من میده؟

مرد بی مسولیت از مرد معتادم بدتره اره عزیزم پس فردا با بچه که نمیتونی به نظرم طلاق خوبه گاهیی وقتا

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

یا خدا خب بگو طلاقت بده راحت ...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین اگر نمیخواد تغییری بکنه تلاشتو بکن باهاش حرف بزن اگر ب هیچ صراطی مستقیم نبود طلاقتو بگیر چون وظ ...

ینی تو دادگاه بی مسئولیتی دلیل قانع کننده ای هست؟دارم دیوونه میشم فردا قراره برم نمی دونم چی باید بگم ک دادگاه حق و به من بده

برو پیش یه مشاور حقوقی اگرم نتونستی تو دادگاه بگو منو توی عسر وحرج قرار داده ونفقه نمیده حتی میتوانی مهرتو بزاری اجراو بری خونه بابات وتا وقتی مهرتو نداده خونه خودت نری وبه لحاظ قانونی هم تا وقتی مهرتو نده نمیتونه تقاضای تمکین بده . اگه تونستی یه وکیل بگیر میشه طلاق گرفت نگران نباش. 

برو پیش یه مشاور حقوقی اگرم نتونستی تو دادگاه بگو منو توی عسر وحرج قرار داده ونفقه نمیده حتی میتوانی ...

وکیل نمیتونم بگیرم...اگه بیاد تعهد بده ک خرجمو میده من بایر برگردم؟اگه نخواستم برگردم باید چیکار کنم چون میدونم تا ۱۰ سال هم بده بعدش دوباره یه روزایی میان ک نمیتونه و بیخیال میشه

2738
وکیل نمیتونم بگیرم...اگه بیاد تعهد بده ک خرجمو میده من بایر برگردم؟اگه نخواستم برگردم باید چیکار کنم ...

ببین خب میتونی مهرتو بزاری اجرا اونوقت مجبوره که بپردازه واگرم تعهد داد دیگه نمیتونه دوباره نده اگرم خواستی دیگه باهاش زندگی نکنی میتونی مهرتو ببخشی وطلاق بگیری اما پیش یه مشاور حقوقی برو اون راه های زیادی رو بلده که نشونت بده .

خواهش میکنم عزیزم حتما پیش یه مشاور حقوقی برو.

امروز رفتم درخواست طلاق دادم😔هنوزم دوسش دارم خیلی وابسته م بش😔😔😔ولی واقعا دیگه نمیتونم ادامه بدم به خانوادم بگم دوسش دارم دیوونه میشن...چون یه روز خوش باهاش نداشتم

2706