2726
عنوان

حركت جنين در پايين شكم خطرناكه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 63299 بازدید | 64 پست
نه من هيچكدوم از اينا رو نميخورم فقط از گرميجات روزي يه دونه خرما ميخورم و كمي گردو بادام واسه است ...

اره عزيزم مرتب چك كن طول سرويكستو

براي يبوست اب زياد بخور 

انجير خشك بخيسون هر روز بخور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ندارم اصلا كمر درد صبح ها كه از خواب پا ميشم دارم اونم به خاطر بد خوابيدنمه  حركاتش پايين ش ...

سلام منم الان مشکل شمارو دارم میشه بگید مشکلتون چی بود یاطبیعی بود منم الان28هفتمه

2728
سلام منم وارد ۲۸شدم خیلی کم پیش میاد بالا لگد بزنه یا دورنافم میزنه یا روواژنم خیلی نگرانشم.طول سروی ...

عزیزم شما چیکار کردید من هفته ۲۴ هستم ببخشید پایین ترین جا حس میکنم هفته بعد میرم به دکترم میگم شما چیشد رفتی دکترت چی گفت

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
عزیزم شما چیکار کردید من هفته ۲۴ هستم ببخشید پایین ترین جا حس میکنم هفته بعد میرم به دکترم میگم شما ...

سلام عزیزم رفتم سونو چک کرد همه چیز اوکی بود ...دقیقا بعد سونو درست شد..سونوگرافه گفت هد میزنه

سلام عزیزم رفتم سونو چک کرد همه چیز اوکی بود ...دقیقا بعد سونو درست شد..سونوگرافه گفت هد میزنه

عزیزم یعنی چی هد میزنه 

بریچ بود ؟ 

خیلی نگرانم من طول سرویکست چند بود 

ببخشید زیاد سوال میپرسم خیلی نگرانم امروزم جمعه است فردا میرم سونو 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
عزیزم یعنی چی هد میزنه  بریچ بود ؟  خیلی نگرانم من طول سرویکست چند بود  ببخشید زیا ...

من طول سرویکسم تو اخرین سونو ۳۳ بود .ولی رفتم سونوگرافی چندبار برام سونو کرد همش ۳۷ بود گفت بچه بریچه ی وقتای سرشو میزنه..فکر میکنی اومده پایین.نگران نباشه عزیزم.استرس بدتره..ب سمت چپ بخواب پاهاتو ببر بالا.دوتا متکا بذار زیر پات 

عزیزم یعنی چی هد میزنه  بریچ بود ؟  خیلی نگرانم من طول سرویکست چند بود  ببخشید زیا ...

ببخشید حواسم پرت شد مال من سفالیکه بریچ نیست.اگر بریچی ک اصلا جای نگرانی نیست چون پاهاش پایینه مورد عنایت قرار میده

ببخشید حواسم پرت شد مال من سفالیکه بریچ نیست.اگر بریچی ک اصلا جای نگرانی نیست چون پاهاش پایینه مورد ...

تو انومالی بریچ بود نمیدونم دیگ چرخیده یا ن 

نه دلم طاقت نمیاره فردا میرم سونو خیالم راحت بشه

تو انومالی بریچ بود نمیدونم دیگ چرخیده یا ن  نه دلم طاقت نمیاره فردا میرم سونو خیالم راحت بشه

چون سونو انومالیت نزدیکه اگر میتونی صبر کن ی چندروز یهو بری انومالی.درسته سونو خطری نداره اما به هرحال بتونی صبر کنی بهتره.اگر دردای منظم نداری ...استراحت کن و صبر کن.

چون سونو انومالیت نزدیکه اگر میتونی صبر کن ی چندروز یهو بری انومالی.درسته سونو خطری نداره اما به هرح ...

انومالیو رفتم  سونو چند هفته رو میگی

2706