2737
2734
عنوان

بیاید

129 بازدید | 35 پست

بیست سالمه چندماه دیگه 21سالم میشه ولی هیچ میل و شوق و ذوقی برای ازدواج ندارم هیچوقت نداشتم...دختر ای هم سنوسالمو که میبینم حتی اونایی که کوچیکترن چقدر نسبت به ازدواج کردن نظرشون مثبته بعد به خودم فکر میکنم زمین تا آسمون فرق میکنه...حتی اگه تا آخر عمر مجرد بمونم بازم عادیه برام...بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟ و بموقعش هم اگه بخوام ازدواج کنم هیچ حس شادی ای ندارم...و فقط ی تکلیف میدونم و اینکه مادرم دوست داره که دخترش سروسامان بگیره فقط بخاطره همین

به موقعش ذوق پیدامیکنی....مطمئننننننننننننن باش

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واقعا؟به موقعش یعنی کی؟

عشق اتفاقیست ک میافتاد

زمان نداره یهویی دیدی فرداصبح یهو دیدی یه ساعت دیگه یهو دیدی یه سال دیگه ولی عشق میاد بی هیچ تردیدی میگم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
امیدوارم چون بدون عشق نمیتونم ازدواج کنم سخته برام

ازدواج بدون عشق توهین به قلب و روح خودمونه فقط....

2706