2726

سلام بچه ها،، برادرشوهرم از خانومش داره جدا میشه البته موضوع خیلی طولانی شده(۲ساله) حالا برای نفقه و مهریه این مسخر ه بازیا باید وثیقه بذاره،، خونه به نام منه البته ۹۰ درصد پولشم خودم دادم،، خودشون هیچ سندی ندارن شوهرم گفته ما فردا صبح زود بریم و این کار رو انجام بدیم ، هیچ راهی نداره نرم ولی دلمم نمیخواد برم ، بنظرتون اگه سند بذارم مشکلی پیش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سند بزاری امکان اینکه خانه بجای مهریه جاریت بره زیاده من خودم برادرم این مشکل و داشت ولی بابام نداد چون خطرناکه نکن این کارو اون اگه داشت مهریه میداد ن اینکه سند خونت برا ضمانت مهریه که اگه اون نداد خونتو بجاش ببرن

ممکنه کلا ول کنه بره ؟ از این تیپا هست ک دو سال یهو غیبش بزنه اگ اره ک ریسکیه دیگ..

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

سندتون گیره دیگه اگر مهرو ندن از سندشما استفاده میشه 

مثل کارمندی که کسر اقساط برای وام بانک میبره و ضامن میشه 

اگر کسی که وام گرفته قسط نده از حقوق اون کارمند ضامن کم میکنن

اه تا این جاریا هستن یه مشکلن 

جدا میشن یه مشکل 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

وااای نمبدونید چه پزیم دارن تو یه خونه لوکس اجاره ابی تو نیاورن میشینن،، انقدر فخر میفروشن حالا یه سند ندارن،، من با بدبختی یه خونه تو پردیس خریدم حالا باید تاوان اینا رو بدم