2726

بازار کارش تو خارج (اروپا) چطوره؟

قصدم خروج از کشوره.اونجا با دندون دووم میارم؟

یه دندونپزشک عمومی تو ایران به طور متوسط چقدر درامد داره؟

دندون شیراز بهتره یا اصفهان؟

شنیدم خستگی جسمیش بالاست.این عوارضش حدودا چند سال بعد از کار پیدا میشه؟منظورم دیسک گردن و ساییدگی مفاصل مچ و ... هستش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونجا با دندون دووم میاری

بستگی داره چقد کار کنی

بدنت چجوریه و...

حقوقم بستگی داره چقد کار کنی

مطب داری یا نه

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
اونجا با دندون دووم میاری بستگی داره چقد کار کنی بدنت چجوریه و... حقوقم بستگی داره چقد کار ...

میزان درامدش خیلی برام مهمه

به لحاظ نیروی بدنی خوبم.قدم بلنده

اگه مطب بزنم درامدش حدودا چقده؟

فقط حدودشو میخوام.اگه تو شهر کوچیک کار کنم

ده تومن.۲۰ تومن یا ...

میزان درامدش خیلی برام مهمه به لحاظ نیروی بدنی خوبم.قدم بلنده اگه مطب بزنم درامدش حدودا چقده؟ فقط ...

۲۰ و خورده ای

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

تو اروپا خیلی خوبه برای هز امپلنت ۴۵۰۰ دلاره

وضعیت دندونپزشکا بهتره نسبت به ایران

تو ایران اگه عمومی خیلی کار کنه ۶۰ تا ۷۰ تومن حقوق داره

شیراز بهتره

اکثر دندونپزشکا میرن بدنسازی و به خودشون استراحت میدن برا همین اگه دستات نمیلرزه مشکلی نداره.عوارض اصولا بیست ساله است

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
تو اروپا خیلی خوبه برای هز امپلنت ۴۵۰۰ دلاره وضعیت دندونپزشکا بهتره نسبت به ایران تو ایران اگه عمو ...

عزیزم توی اون تاپیک پرسیدم فکر کنم ندیدی، شما ترم چندم دندون هستید؟ 

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
۷عزیزم ندیدم 😘

😘 عزیزم دندونپزشکی عمومی معمولا چند ترمه؟ آخه من یک دوستی داشتم سال ۸۷ دندون شهیدبهشتی قبول شد، سال ۹۲ توی یک سایت دیدم زده هییت علمی دانشگاه! چطور میشه؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
تو اروپا خیلی خوبه برای هز امپلنت ۴۵۰۰ دلاره وضعیت دندونپزشکا بهتره نسبت به ایران تو ایران اگه عمو ...

عزیزم این اطلاعات موثقه؟

چون من شنیدم تو اروپا چون بهداشت دهان و دندان خیلی رعایت میشه درامد انچنانی نداره

2706