2733
2734
عنوان

بعضی جاری هارو ادم دلش میخواد سر ب تنشون نباشه😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ادم تو عروسی خواهر یا برادر خودش وقنی اونقدر ب خودش نرسه و توعروسی برادر شوهر برسه شک نکن قصدی ...

اره دقیقا راسته

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2728
مشهد که طبیعیه  این قیمت لباس 😍 من سه سال پیش این قیمت گرفتم واسه عروسی خودی  فکر کردم ...

مشهد هم طبیعیه اما برا خانواده ای ک وضعش خوب باشه ن اینکه تو خونه مستاجری بری اینقد پول لباس بدی  

من نمیگم قیمت رو دروغ گفته میگم بری دراوردن چشم فروس رفته همچین لباس گونی خریده

2738
بیچاره دختر خالم الیته دختر حالمم زبون داره ۲متر ولی جاریش ازاین با سیاستا بود دختر خالمم هنوز بچه ا ...

من جای دختر خالت بودم ب فیلمبردارمون میگفتم اون تیکه رقص رو پاک کنه‌بلاخره فیلمبردار اینان نه جاری

بعدش خودمو میزدم ب بی خبری😎😎😎

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
مشهد هم طبیعیه اما برا خانواده ای ک وضعش خوب باشه ن اینکه تو خونه مستاجری بری اینقد پول لباس بدی &nb ...

آخه عزیزم عروسی جاری بوده منم باشم همین قدر هزینه می کنم 

راستی خونه پیدا کردی انقدر دنبال بودی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
بیچاره دختر خالم الیته دختر حالمم زبون داره ۲متر ولی جاریش ازاین با سیاستا بود دختر خالمم هنوز بچه ا ...

عزیزم تو حرص نخور .ودلسوزی هم نکنی  ی موقع بر ای دخترخالت و از سر دلسوزی اینایی که به ما گفتی به خودش بگی .

خدایی نکرده اول راهی کینه به دل میگیره

خودش کم کم میفهمن چه خبره و دخترخالت از پس شرایط زندگی و آدمهای اطرافش برمیاد.

2706