2737
2734

البته بگما من جاری ندارم اما دیشب رفتم عروسی دختر خالم بعد جاریش که اینقدر ب خودش رسیده بود فقط لباس عروس کم داشت😂

کلا ارایش عروس رو صورتش یود و مدل موهایی ک برا عروس میپیچن

بعد وقتی مردا اومدن کادو دادن دیگه موقع رفتن دیدیم داداش داماد نمیره  نگو خانم دستور دادن ک بمونن وباهم دونفری بالا صحنه برقصن و فیلم بردار ازشون فیلم بگیره😂😂

خدایی من خیلی زورم گرفت

یعنی اگه جاری من بود حالشو حتما میگرفتم اخه چه معنی داره عروسی یکی دیگه با اون همه مهمون تو بخوای براشون تصمیم بگیری فیلمبردارشون چیکار کنه 

بعدشم که همچین بانازو ادعا راه میرفت و دماغشم بالا

دختر داییم ازش پرسید لباستون از کجا خریدین خیلی قشنگه گفت از تهران نمیدونم پاساژ فلانی 

یک میلیون و هشتصد خریدمش🙄

(شاید از نظر تهرانی ها یا بعضی شهرستانی ها یک میلیون و هشتصد مبلغ کمی باشه اما برا ماکه شهرستانیم با اون خانواده ای ک از داماد دیدم با منطقه ای ک سکونت دارن یک میلیون وهشتصد خیلی زیاده)

از حقم نگذریم جاریه خوشگل بود وخوش اندام اما خدا ازاون جاری ها براتون نیاره😂ازینا بود ک مدام میخواست برتری خودشو نسبت ب عروس نشون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه ی جاری ها رو آدم میخواد سربه تنش نباشه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738

لنت بر جاری های پز پژو...خوب شد؟؟؟😄😄😄

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2706