2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روزای اول شیرت آغوزه.ولی میگن هموت برا بچه ها مفیده خیلی‌.من ک شب اول ک دخترم بدنیا اومد همش چسبیده بود ب سینه ام .باید خیلی مک بزنه ک شیرت بیاد .خیلیم گریه میکرد .

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

از همون اول سینه تو بذار تو دهنش مک بزنه تا شیر بیاد کم کم.مهمترین کار صبوریه..

باید کنجد بخوری،شیرکم چرب،مایعات فراوان،چای کم رنگ..

سینه هاتو زیر آب گرم ماساژ بدی 

خدایا کمک کن خدمتگزارخوبی باشم❤
2738

عزیزم وقتی جفت کنده میشه یه هورمون وارد خون میشه که به مغز دستور میده هورمون شیر رو ترشح کنه

اگه دیدی شیر نداری با قاشق چایخوری بهش شیر خشک بده

قطره ی شیرافزا و مایعات گرم بخور

سینه هات یهو پرشیر میشه

مدام هم با شیردوش بدوش

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

عزیزم قدرت خداوند همین که بچه میاد و جفت دیگه تغذیه نمیکنه هورمون شیردهی ترشح میشه و برای همین سزارین که میشی دو روز دیرتر معمولا شیرت خوب میاد ولی طبیعی که باشه بلافاصله شیر میاد ولی سزارین یهو این اتفاق میفته و کانال زایمان انجام نگرفته برای همین فقط آغوز میاد و از عصرش خوب میاد 

نی نی هم بغل کن

سینه ات هم بزار دهنش خودش باعث ترشح هورمون شیر میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
خب سینتو فشار میدی اگ شیرداشتی میدی اگ نداشتی معمولا تا سه روز بعد شیر میاد تو سینت ک تا اون موقع می ...

واقعا. یعنی سه روز بعد زایمان ممکن شیر نداشته باشم. شیر خسک بدم دیگه بچه شیر من نمیخوره

2706