2733
2734

من از بچگی عاشق مدریت کردن بودم🙄دوسدارم اختیار خونم دستم باشه😐خداشاهده به اشپزیم خیلی علاقه دارم به خاطر اونم هست عشقمم ک دیگه نگم😜🙏دوسدارم همیشه پیشم باشه

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم از فضای خونس... بستگی به محل زندگیت داره

اوکی الان گرفتم 

آخه اینجا شنیدم شوهره اجازه نمیده خانومه تا سوپر مارکت بره 😏

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ب نظرم ب عنوان یه بانوی مسلمان شیعه اثنی عشری ک الگوم مادرم حضرت زهرا هستن ، با یه ازدواج خوب ( خوب یعنی طبق معیارهای اسلامی باشه) ، زن رشد معنوی پررنگ و سریع تری پیدا میکنه ، ازدواج مث ی مدرسه ست پر از یادگرفتن ها ، رشد کردن ها ، زنده شدن ها ، امتحان ها و از همه مهم تر آدم رو جوری میسازه ک انگار تازه متولد شده ، خیلی انتظاراتی ک از خودمون نداشتیم رو برآورده شده میبینیم . و همسرداری ، خانه داری و فرزند پروری و در کنارش علم آموزی و ارتقای معنوی ، خیلی جای شکر داره 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2731
تهدید بود ؟! تاپیک ماله اینه که در اون بحث و گفتگو صورت بگیره تا همه از نظرات افراد مطلع بشن و یک س ...

آره ولی تجربه میگه به توهین کشیده میشه . از طرفی مدیریت تاپیک با منه و به دلایل خاصی اون رو زدم که بحث و تبادل نظر جزوش نیست. صراحتا هم اولش اعلام کردم. هر کس میخواد بحث کنه میتونه تاپیکهای دیگه رو انتخاب کنه. ممنون. 

ب نظرم ب عنوان یه بانوی مسلمان شیعه اثنی عشری ک الگوم مادرم حضرت زهرا هستن ، با یه ازدواج خوب ( خوب ...

با یکی از دوستان چند وقت قبل صحبت میکردم. ایشون دختر فوق العاده ارومی بود. به من گفت باورت میشه الان گاهی اوقات سر بچه دو سالم دادد میزنم؟ منی که اون همه آرووم بودم. 

حرف شما کاملا درسته. ایشون هم همین رو میگفت.

2738

اگه بپرسی علت تمایل زنان به ازدواج ... این سوال اشتباهه

ولی اگه بگی علت تمایل انسان ها به ازدواج ... درسته و کلی دلیل داره، از دلایل ژنتیکی تا تاریخی و اقتصادی 

جهان ما بیشتر از اینکه نیازمند دکتر مهندس و دانشمند باشه، نیازمند آدم های مهربون و خوش قلب و خوش خنده است! همونایی که بلدن بخندن و بخندونن، همونایی که بلدن گوش باشن واسه شنفتن درد دلات، چشم باشن واسه دیدن خوشگلیات، لب باشن واسه بوسیدنت وقت خستگیات.  
اوکی الان گرفتم  آخه اینجا شنیدم شوهره اجازه نمیده خانومه تا سوپر مارکت بره 😏

آره مردای اینجوری هم هستن

راستش واسه من خیلی چیزا بد بود و تو فامیل نمیشد خیلی کارا....

من بخاطر آزادی و تجربه های جدید

عشق  

من ک علاقه ای بش ندارم بخاطر اینکه توی این جامعه با این قوانین ترس از محدود شدن دارم اونایی ک میگن ازادی رو نمیدونم ولی من هر چقدرم ب شریک زندگیم اعتماد داشته باشم بازم تا وقتی قوانین اینجوزین سخت بشه ب ازدواج علاقه پیدا کنم ولی خب اطرافیانم بخاطر حمایت احساسی بیشتر علاقه ب ازدواج دارن 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
اگه بپرسی علت تمایل زنان به ازدواج ... این سوال اشتباهه ولی اگه بگی علت تمایل انسان ها به ازدواج .. ...

چون بسیاری از دلایل زنان و مردان با هم تفاوت داره من ترجیح دادم سوال رو بصورت دقیق و صحیح بپرسم. 

ب نظرم ب عنوان یه بانوی مسلمان شیعه اثنی عشری ک الگوم مادرم حضرت زهرا هستن ، با یه ازدواج خوب ( خوب ...

يه سوال ازت بكنم ناراحت نميشي؟؟

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706