2737
2734
عنوان

به زندگی دوستم حسادت میکنم

855 بازدید | 18 پست

هرچیزی که من تو زندگیم میخواستم اون داره.هم مادی هم معنوی،باوجود اینکه از مشکلات زندگیش باجزییات باخبرم ولی باز میگم کاش اون شرایط و مشکلات رو من داشتم.شما توهمچین شرایطی چیکار میکنید؟درضمن این دوستم از هرلحاظ از من پایینتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چشم به زندگی کسی نداشنه باش پیشزفت کنی سرت به کار خودت باشه غصه نمیخوری

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738

ببین عزیزم سعی کن رفت و آمدت رو یا صفر کنی باهاش یا خیلی کمتر تنها راهش همینه منم شرایط شما رو دارم با این تفاوت که طر فم جاریمه نه دوستم وقتی کمتر باهاشون رفت و آمد میکنم خیلی حالم خوبه

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

منم دچار همچین حسی میشم فکرمو مشغول میکنم و به رو نمیارم 

مثلا شوهرم یه دوست داره خیلی پولداره واقعا دوست داشتم عین زنش اون همه خرید و مسافرت و خونه شیک داشتم ولی اصلا به رو نمیارم یه سری شوهرم به دوستش میگفت خوش به حالت تو میلیاردی به شوخی من گفتم نگو اصلا فکر نکنه حسرتشو میکشیم اونم تو یه چیزایی حسرت تورو میخوره اصلا به رو نیار و واست مهم نباشه 

منم قطع رابطه کردم ولی بازم حسرت میخورم

وقتی در موردش حرف میزنی ینی هی تو ذهنت بزرگ و بزرگتر و عمیقتر میشه .بیخیالش شو بابا ... از کجا معلوم ک تو حسرت زندگیه اونو میخوری ولی اون سلامتی نداشته یاشه یا یه مریضی لاعلاج بگیره خدایی نکرده ...

خودش از لحاظ زیبایی و تحصیلات و کمالات و قد و روابط اجتماعی و ...از من کمتره

عزیزم هرکس یه تقذیری داره و ادمادقیقا ازجایی امتحان میشن که براشون خیلی مهمه اون مسئله 

بیخیال اونقد همه چی برام پوچو بی ارزش شده اونقد بیحالموافسرده دیگه همینجوری فقط میگذرونم ...نمیدونم من حالم خرابه یا تو ..نمیدونم کار من این اخلاق من بدتره یا حسادت تو ..نمیدونم چرانمیتونیم هیچوقت لذت ببریم اززندگی 😞😔

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
من قطع رابطه ام ولی لحظه ای از فکرش بیرون نمیام

ولش کن هیچکس نمیدونه تو آینده قراره چه اتفاقاتی بیفته اونم حتما یه کاستی هایی تو زندگیش داره 

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2706