2726
عنوان

خاتولده بی لیاقت شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 110 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت نباش، منم امروز رفتم برای خونه نویی مادر شوهرم آباژور خریدم خودش گفت تزیینی میخوام، رفتاری کرد که دیگه مگه عقلم کم باشه براش کادو بگیرم، خواستم بیارمش برای خودم نذاشت

پر تپش باشه دلی که خون به رگ های تنم داد⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
چقد ندید بدیدن اینا مگه خونشون غذا نخوردن

اخلاقشونه هم تو مهمونی دفعه اول که بابام گرفت تو رستوران این کارو کردن هم نامزدبم هم شب چلم هم دو تا ماه رمضون که افطاری دادیم 

اخلاقشونه هم تو مهمونی دفعه اول که بابام گرفت تو رستوران این کارو کردن هم نامزدبم هم شب چلم هم دو تا ...

وای چقد ابرو ریزی 😂😂😂بخدا خیلی زشته کارشون کسی ندونه میگن خونه خودشون غذا ندارن 

بیکاریا  با شوهرت دوتایی جشن می‌گرفتی. اینهمه هزینه هم واسه خودت خرج میکردی الآنم شاد و شنگول ...

شوهرم گفتم خوشحال شه تازه جمعه هم گوسفند عقیقه بچمو میخوان بکشن ی کله نگفتن خانوادت بیان دیدم دارن میگن جمعه صبح کله پاچه بخوریم ظهر قرمه شب هم جیگر

واقعا تو این گرونی نفری ۷۰ پول غذا دادن دیگه بچه ۲ و ۴ ساله غذا خوردنشون کجا بوده اونا باید میگفتن ک ...

خب اینجوری تو خونه مهمون میکردی خیلی بهتر میشد 

ادم وقتی مهمون میکنه باید عزت بزاره حالا چه بخورن چه نخورن 

تو خونه ادم مهمونی بگیره 

هم غذا فردا جور میشه هم دیگه انقدر هزینه اش زیاد نمیشه 

تنها زمانی که احساس می کنم زنده ام، زمانی است که نقاشی می کشم
کار مادرشوهرتو و جاریت بد بود اما شما ک اخلاقشونو میدونستی حالا ک این همه خرج کردین ب دوتا بشقاب فقی ...

آخه واسه بچه یک سال و ده ماه غذا نمیگیرن که اینا بکشم.من دیدم مدلشون رو .ادمای اینطوری بیشخصیت بکنی هم باز حرف داری بیخیال .کلا بعضیا از اسم عروس عقده دارن 

شوهرم گفتم خوشحال شه تازه جمعه هم گوسفند عقیقه بچمو میخوان بکشن ی کله نگفتن خانوادت بیان دیدم دارن م ...

روزش و عوض کن . دیگه ام نزار خبر دار شن

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706