2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پانژل...

کترل..

اوکسی...

هرسه تاش عالیه اما پانژل دردسترس ترو ارزون تر و بهتره...حاوی بنزوئیل پروکساید درمان قطعی و سریع جوش در یک هفته ی اول استفاده..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2456
پانژل... کترل.. اوکسی... هرسه تاش عالیه اما پانژل دردسترس ترو ارزون تر و بهتره...حاوی بنزوئیل پرو ...

آهان عزیزم مرسی

همین پانژل بود اسمش  

یه دنیا ممنون

ژل هست دیگه؟ یا به داروخونه بگم فقط پانژل

2714
آهان عزیزم مرسی همین پانژل بود اسمش     یه دنیا ممنون ژل هست دیگه؟ یا به داروخونه بگم ف ...

بله بگید پانژل...

اگر اولین باره ک میخواید استفاده کنید ۵درصدش رو بگیرید....

شب بصورت نقطه ای فقط روی جوشاتون بزنید روی پوست تمیز ک از قبل باشوینده شستید...و صبح بشورید...

زیرنورافتاب نرید..

ودرطول روز از ضدافتاب استفاده کنید..

چون پوست رو خشک میکنه ابرسان یا مرطوب کننده رو فراموش نکنید...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
بله بگید پانژل... اگر اولین باره ک میخواید استفاده کنید ۵درصدش رو بگیرید.... شب بصورت نقطه ای فقط ...

باشه عزیزم

چند بار بزنم خوبه؟ فقط واسه جوش هست یا برای جای جوش هم خوبه؟

باشه عزیزم چند بار بزنم خوبه؟ فقط واسه جوش هست یا برای جای جوش هم خوبه؟

کمپانیش ادعا داره که هم جوش رو خشک میکنه و هم جای جوشی ک خشک میشه کاملا برطرف میشه...

برای من چون پوستم بشدت حساس بود اولش قرمز بود جاش بعداز یکی دوهفته کاملا پوستم شفاف و صاف شد...

شبا هرشب بزن به صورتت بخواب.....بعداز یک هفته یک روز درمیون بزن...

حداکثر دوبار در روز میتونی استفاده کنی عزیزم...

مرسی عزیزم پس جای جوش نمیمونه درسته؟

نه نمیمونه....

البته اگر طبق دستورالعمل مصرف نشه.توافتاب بری و ضدافتاب نزنی..چون لایه برداره قوی هستش امکان خیلی کمی وجود داره جاش لک بشه اما اگه تو افتاب نری جاش اصلا نمیمونه

2706