2737
2734

با قرص گارگولین 

یا داستینکس..

با تجویز دکتر یک دوره کاملا درمان میشه و بعدازاون مجازبه اقدام برای بارداری هستید

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یک سال درگیر پرولاکتین بالا بود ۳ماه قرص داستینکس خوردم اومد پایین بعدشم باردار شدم با پرولاکتین بالا نمیشه باردارشد قرص بخور تا زود رفع بشه

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
پرولاکتین ننیذاره فولیکول رشد کنه که! چندوقته باردارین

مگه گفته بارداره؟  من خودبه خود درمان شدم بعد از یکسال. البته رازیانه هم خوردم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

۵ماه قرص کابرگولین مصرف کردم  ماه ۶به بعد اقدام  کردیم ماه هفتم حامله شدم.الانم خدارو صدهزار مرتبه شکر ۸ماهشه کنارم خوابیده

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            

سلام عزیزم من قبل از بارداری پرولاکتینم بالا بود حدودا ۲ماه دارو مصرف کنی پایین میاد انشاالله

بعد میتونی اقدام کنی

هیچ مشکلی نیست انشاالله

نگران نباش

فقط واسه من عرض ۲ماه پایین اومد دوباره رفت بالا

دکترم گفت باز دوماه دیگع مصرف کن و قطع نکن تا باردار بشی و به محض اینکه باردار شدی قطعش کن

پرولاکتین بالا مانع از بارداری میشه ولی قابل کنترل هست به یاری خدا

2738
سلام عزیزم من قبل از بارداری پرولاکتینم بالا بود حدودا ۲ماه دارو مصرف کنی پایین میاد انشاالله بعد م ...

سلام.از کجا بفهمم پرولاکتینم بالاس؟البته به غیر از آزمایش.منم ۱۰ ماه اقدام به بارداری کردم اما خبری نیست.

سلام.از کجا بفهمم پرولاکتینم بالاس؟البته به غیر از آزمایش.منم ۱۰ ماه اقدام به بارداری کردم اما خبری ...

من به شدت نزدیک به پریود دچار درد در هر دو سینه میشدم و جالب اینکه سالها ازش رنج بردم و فک میکردم طبیعیه و دکتر گفت درد در ناحیه پستانها از نشانه های پرولاکتین بالاست خصوصا اگر با فشار دادن بخواد مایعی هم خارج بشه

سلام.از کجا بفهمم پرولاکتینم بالاس؟البته به غیر از آزمایش.منم ۱۰ ماه اقدام به بارداری کردم اما خبری ...

ازمایشگاه بدون نسخه پزشک هم قبول میکنه ازت ازمایش پرولاکتین بگیره

هرینه ش هم زیاد نیست

حتتتتما ازمایش بده چون خییییلی از خانومها دچار پرولاکتین بالا هستن و ممکنه نشانه هاش رو هم نداشته باشن حتی

اگه پرولاکتینت حتی یکم هم از حد نرمال بالاتر باشه اصلا باردار نمیشی گلم

اگه هم بشی دورازجون سقط میشه

زمان رو از دست نده و برو حتما پرولاکتینت رو چک کن

من به شدت نزدیک به پریود دچار درد در هر دو سینه میشدم و جالب اینکه سالها ازش رنج بردم و فک میکردم طب ...

حالا من هر ماه درد سینه داشتم.این ماه فقط زیر شکمم سمت چپ درد داشتم.۵ روز هم عقب انداختم.ب نظر تون احتمال داره پرولاکتینم بالا باشه

2706