2726

۱.۴ ماهه جداییم ..۲ سال یکماهه ازدواج کردیم

یعنی الان مینویسم ۲ سال..خودم باورم نمیشه از حماقتم اینقدر گذشته...

ارزوهای خاصی دارم...هدفای خاص تر.‌‌..ک شاید یکی از یکی غیر ممکن تر باشه...

ولی ی چیز رو اعصابمه ..خاطرات زندگی دو نفره م با شوهر الکیم!

ی مدت مادرم پیله کرد برگرد سر زندگیت شوهرت ادم خوبی بود

و علنا جلوی همه میگفت تو بدی ک شوهرتو فحش میدادی..اخلاق نداشتی...انگار ک مادر اونه

ی چند وقت شد ک من خواب اینو میدیدم ک برگشتم و ...داریم زندگی میکنیم

و شک ندارم خانواده اون محکم وایسادن ک ی وقت من برگردم دوباره بریزن سرم!

چندبار گفتم بیام کارو یسره کنم باهاش توافقی جدا بشیم

اون مقدار ک من میخام مهریه نمید‌ه..‌قانع نمیشه ک بده...

منم کلا ب ۳۰ میلیونم راضیم با ی اپارتمان ۲۰۰ م شاید قیمتش این باشه تو ارزونی ۹۰ تومن بود!

ولی اون گیر داد ۲۰ میلیون بیشتر نمیدم

مادرمم نشسته ی گوشه ک باید ۱۴ سکه کم کمش بده...

هی خاستم بگم فلانی من ب ۳۰ میلیونم راضیم بیا توافقی...مث خرررر وایساد رو ۲۰ م ...

البته واضح نگفتم ۳۰ ..خاستم بگم ۴۵ کمکم راضی شه

ولی دیگ حتی ج پیامم نمیده و خیالش راحته ک زندان نداره مهریه...

من خداوکیل میتونم کاری کنم دادگاه راحت ی ۴۰ تا ۵۰ ببره براش..ولی میخاستم توافقی باشه ..و زودتر...

ک گوش نمیده عوضی...هر چی پیام میدم فقط مث بز میخونه....

و نشسته ک مثلا زندان نره!!

نمیدونم چکارش کنم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

یکسال و چار ماهه جداییم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدزندگیت شبیه زندگی منه😔مخصوصا قسمت الکیش واینکه خانوادش بریزن سرم😢ولی من ی قرون ازشوهرم نمیخام تازه اونم خیالش راحته ک دیگ زندان نمیره...دوماهه اومدم قهر اوایل اومد و ی ماهه دیگ خبری ازش نیس

حاضر به آشتی هستین دوتا تون؟

نه

چقدزندگیت شبیه زندگی منه😔مخصوصا قسمت الکیش واینکه خانوادش بریزن سرم😢ولی من ی قرون ازشوهرم نمیخام ت ...

خب جداشو وقتی بر نمیگرده

یا صبر کن شاید عصبانیه

2706