1345
1341

۱.۴ ماهه جداییم ..۲ سال یکماهه ازدواج کردیم

یعنی الان مینویسم ۲ سال..خودم باورم نمیشه از حماقتم اینقدر گذشته...

ارزوهای خاصی دارم...هدفای خاص تر.‌‌..ک شاید یکی از یکی غیر ممکن تر باشه...

ولی ی چیز رو اعصابمه ..خاطرات زندگی دو نفره م با شوهر الکیم!

ی مدت مادرم پیله کرد برگرد سر زندگیت شوهرت ادم خوبی بود

و علنا جلوی همه میگفت تو بدی ک شوهرتو فحش میدادی..اخلاق نداشتی...انگار ک مادر اونه

ی چند وقت شد ک من خواب اینو میدیدم ک برگشتم و ...داریم زندگی میکنیم

و شک ندارم خانواده اون محکم وایسادن ک ی وقت من برگردم دوباره بریزن سرم!

چندبار گفتم بیام کارو یسره کنم باهاش توافقی جدا بشیم

اون مقدار ک من میخام مهریه نمید‌ه..‌قانع نمیشه ک بده...

منم کلا ب ۳۰ میلیونم راضیم با ی اپارتمان ۲۰۰ م شاید قیمتش این باشه تو ارزونی ۹۰ تومن بود!

ولی اون گیر داد ۲۰ میلیون بیشتر نمیدم

مادرمم نشسته ی گوشه ک باید ۱۴ سکه کم کمش بده...

هی خاستم بگم فلانی من ب ۳۰ میلیونم راضیم بیا توافقی...مث خرررر وایساد رو ۲۰ م ...

البته واضح نگفتم ۳۰ ..خاستم بگم ۴۵ کمکم راضی شه

ولی دیگ حتی ج پیامم نمیده و خیالش راحته ک زندان نداره مهریه...

من خداوکیل میتونم کاری کنم دادگاه راحت ی ۴۰ تا ۵۰ ببره براش..ولی میخاستم توافقی باشه ..و زودتر...

ک گوش نمیده عوضی...هر چی پیام میدم فقط مث بز میخونه....

و نشسته ک مثلا زندان نره!!

نمیدونم چکارش کنم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

یکسال و چار ماهه جداییم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

چقدزندگیت شبیه زندگی منه😔مخصوصا قسمت الکیش واینکه خانوادش بریزن سرم😢ولی من ی قرون ازشوهرم نمیخام تازه اونم خیالش راحته ک دیگ زندان نمیره...دوماهه اومدم قهر اوایل اومد و ی ماهه دیگ خبری ازش نیس

شده  گاهی حس کنی خیلی تنهایی...؟شده گاهی بگی ممکنه تو تنهایت تموم بشی...؟من ازاین گاهی ها خیلی توزندگیم داشتم...خیلیا کنارم بودن عزیزانم کنارم هستن و عاشقانه دوسشون دارم ولی یه دردایی ی حرفایی رو نمیشه به هرکسی گف...این حرفا جمع میشن و میشن ی بغض...ی بغض گنده تو دلت که ارادتو میگیره سستت میکنه...گاهی میگی ینی میشه تموم بشه؟میشه واسه این بغضِ تو دلم صلوات بفرستی که اروم بشم😔الهی دلت همیشه شادباشه لبات خندون بختت سپید زندگیت غرق خوشبختی😍
حاضر به آشتی هستین دوتا تون؟

نه

1348
چقدزندگیت شبیه زندگی منه😔مخصوصا قسمت الکیش واینکه خانوادش بریزن سرم😢ولی من ی قرون ازشوهرم نمیخام ت ...

خب جداشو وقتی بر نمیگرده

یا صبر کن شاید عصبانیه

خب جداشو وقتی بر نمیگرده یا صبر کن شاید عصبانیه

جرات طلاق ندارم...عصبانیت ی روز دوروز ی هفته دوهفته ن ک دوماه...گرچه اومدنشم بی فایدس چون ی تعهدنمیده همش بایدحرف حرف خودش باشه

شده  گاهی حس کنی خیلی تنهایی...؟شده گاهی بگی ممکنه تو تنهایت تموم بشی...؟من ازاین گاهی ها خیلی توزندگیم داشتم...خیلیا کنارم بودن عزیزانم کنارم هستن و عاشقانه دوسشون دارم ولی یه دردایی ی حرفایی رو نمیشه به هرکسی گف...این حرفا جمع میشن و میشن ی بغض...ی بغض گنده تو دلت که ارادتو میگیره سستت میکنه...گاهی میگی ینی میشه تموم بشه؟میشه واسه این بغضِ تو دلم صلوات بفرستی که اروم بشم😔الهی دلت همیشه شادباشه لبات خندون بختت سپید زندگیت غرق خوشبختی😍
1226

سلام عزیزم خوبی 

ببین گل من ، اگر میخوای طلاق بگیری پلن و نقشه بعدیت چیه؟ یعنی فکر کن الان طلاق گرفتی خوب قراره حالا چیکارکنی؟ بیای بشینی یه گوشه خونه و غرغر ها رو نگاه های سنگین اطرافیانت رو تحمل کنی یا نه قراره بری جایی و مشغول به کارشی و وقتی اطرافیانت میفهمن که مطلقه ای با چشم بد و نظر بد دنبالت میان؟ می‌دونم چقدر شرایطت سخته ولی این یه واقعیت تلخه 

من بهت یه راهکار میدم ، نمی‌دونم چقدر اوایل ازدواج شوهرتو دوست داشتی ولی حتما یه علاقه ای بوده این کار رو نه برای شوهرت بلکه برای زندگیت و خودت انجام بده برو پیش یه مشاور ، باهاش مشورت کن صحبت کن ، بی گدار به آب نزن 

من دکتر رضا ناظری رو پیشنهاد میکنم ببین محاله بری پیشش و مشکلت حل نشه استاد خودم بوده واقعا کارش درسته، [برای زندگیت بجنگ ] 

اگر شوهرت از تو متنفر بود طلاقت میداد تا راحت شه ، آدما اون چیزی که تو قلبشون هست رو به زبون نمیارن یا حتی بالعکسش رو میگن چون همه آدما از  جریحه دار شدن غرورشون میترسن 

یه درصد احتمال بده که هنوز تو قلبش جا داری جانزن ، گاهی این خانواده ها هستن که آدما رو تحت فشار میزارن تا رفتار نامعقول از خودشون نشون بدن، 

اینو خودتم خوب می‌دونی که اگر شاید دخالت و پچ پچ های اطرافیان نبود اینجوری شما دونفر از هم دلسرد نمیشدین 

بازم میگم برو پیش مشاور و برای ساختن زندگیت تلاش کن هیچوقت جا نزن . تو میتونی بهترین زندگیو برای خودت بسازی.