2737
2739
عنوان

سیسمونی پسر چه رنگایی میشه؟

1714 بازدید | 58 پست

جز آبی،رنگی که اسپرت باشه چی خوبه هم دخترانه باشه هم پسرانه؟بعد دختردار شدیمم استفاده کنیم.

با خواهرم رفتیم خرید صبح یه سرویس لحاف برداشتیم یاسی بود هرچقد گفتم دخترانس با فروشنده دوتایی متقاعدم کردن اسپرته حالا همسرمم از سرکار اومد نشون دادم میگه دخترانس ببریم عوض کنیم تازه روش عکس گنجشکه و گل دوتا داره😓نمیخواستم همسرم قیمتشو بدونه میخواستم گرون بگم مثلا

تازه خدا کنه فروشنده قبول کنه پس بگیره

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنفش.خاکستری.گلبهی.سبزآبی.قرمز.قهوه ای.زرد.سفید.شکلاتی. اصلا به جز صورتی همه رنگا مشترکن ☺😀

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738

منم میخوام بدونم رنگ که بشه هم دخترونه هم پسرونه استفاده کرد چیه

شما اگه نمیخوای همسرت قیمت بدونه بگو با خواهرت میبری، چونکه با اون خریدی شاید اون اصرار کنه فروشنده پس بگیره

خب چرا زیاد بگی قیمت رو؟!

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706