2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما من تاچندروز پیش همش احساس سنگینی میکردم و شکمم بزرگ بود و خودمم وزن گرفته بودم .از دیروز یهو شکمم شل شدو بچه م کم تکون میخوردتاشب.امروز تکوناش خوب بوده ولی خودم لاغرشدم و شکمم کوچیک هفته ۲۴ هستم خطرناکه؟

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
2731
یعنی من خیلی بیخیالم؟ استرس بگیرم الان؟😰

نه عزیزم استرس ساک و خرید نیست که،یجورایی دوس دارم زودتر دخملم بیاد بغلم یجورایی هم استرس زایمان و بعدش رو دارم.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
دو روز با من فرق داریاااا ابجی سونو وزن رفتی؟؟

دلم میخواست باز باردار میبودم ولی فعلا پسرم دست از شیر خوردن بر نمیداره😄😄

تیکر تولد دوسالگی پسرمه

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
خانما من تاچندروز پیش همش احساس سنگینی میکردم و شکمم بزرگ بود و خودمم وزن گرفته بودم .از دیروز یهو ش ...

بچه گاهی شیطونه گاهی تکونش کمه طبیعیه

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
واقعا ذوق نداریااا ب توهم میگن مامان والا😜

از بس شوهرم و خانواده شوهرم از همون اول که فهمیدن باردارم اذیتم کردن و گفتن نباید میاوردی که کلا ذوقمو کور کردن😔 واقعا ذوق ندارم، بیشتر میترسم😔

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
2738
دلم میخواست باز باردار میبودم ولی فعلا پسرم دست از شیر خوردن بر نمیداره😄😄 تیکر تولد دوسالگی پسرمه

چند مهره ابجی

بچه هابنظرتون تو ساک بچه چیا میزارن،من هرچی فک میکنم از پوشک بچه بگیر تا پوشک خودمون و پتو و شیردوش و فلان بزاریم....ساک کوچیک نیست ایا؟؟؟؟؟؟

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
از بس شوهرم و خانواده شوهرم از همون اول که فهمیدن باردارم اذیتم کردن و گفتن نباید میاوردی که کلا ذوق ...

بچه بیاد عزیز میشه ابجی جونم

2706