2726
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394642 بازدید | 2029 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا خوشم ازین داستان نیومد تا نصفشم بیشتر نخوندم همش یا تو بیمارستانه یا کتک کاریه چه داستان متشنجی چه خانواده داغونی برو خانواده شوهرتو روزی صدبار ببوس بزار بالای سرت با اون ننه بابای عتیقت

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم
میدونی ولی از همه اینا گذشته عاشق داستان اشناییمونن و تنها نقطه عطف این اتفاقات همسرمه که هرطوری باش ...

الهی شکر سایشون مستدام 

از بس با هر پارت از داستانتون اشک ریختم چشمام قرمز شده، الهی که خدا بهترین ها براتون رقم بزنه و یه نی نی گل قسمتتون بشه

2728

من فردا امتحان دارم از صبح نشستم دارم داستان میخونم 😭😭😭

خدایا منو هدایت کن 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

مهتتب لطفا پیج اینستاتو به منم بده خانم هستم گلی

خانواده شوهرت ادمای خوبین قدرشونو بدون‌محبت‌کنی بسون محبتت میکنن

هنوزم شانس بچه اورون داری دیر نشده که

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
چرا ميگي شيزوفرني داره؟

اگه بری همه مطالبی که نوشته رو بخونی فقط این داستانشونو نه همه داستاناشو بخونی میفهمی که تعادل رفتاری نداره مدام در حین تغییر شخصیت و بزرگ نمایی هستش کتابایی که در مورد شیزوفرنی هست رو مطالعه کن به همین نتیجه میرسی اینارو گفتم که برای هر داستانی گریه زاری نکنید اعصابتونم داغون نکنید چون این کارا بعدا عوارض خودشو نشون میده

به سلامتی عزیزم شما اگه روانشناس هستی پس خودتون بهتر میدونید که این رفتارتون واقعا زشته و به دور از ...

سلام خانوم من نگفتم حرفاش دروغه گفتم دچار اختلال شخصیت شده که یه بار یکی رو خوب میدونه یه بار آدم بد میدونه موضوعات دیگشم بخونی کاملا متوجه میشی فقط قصدم راهنمایی بود که این همه افکارتونو خراب نکنید در حد یه کتاب داستان بخونید چون این جور ناراحت کردنا و گریه زاریا در آینده اثرشو میذاره و عواقب بدی داره

2706