2733
2734
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394649 بازدید | 2029 پست
اسی  ل داستانت کپیه یا از خودت دراوردی. حرفهات ضد و قیضن زیااااااااد. یه عده رو سرکار گذاشتی می ...

من تاپیکای قبلشو خوندم و واقعا تو تاپیکاش ب این چیزایی ک الان گفته اشاره کرده و مطمعنم داستانشم راسته چون اگ تاپیکاشو بخونی متوجه میشی

خدایا شکرت
و اما پارت اخر میخوام اینجا تمومش کنم.ببخشید خیلی طول کشید سعی کردم با جزئیات بگم براتون.سوتی هم ...

مرسی عزیزم 👍👍👍👍امیدوارم دیگه غم نبینی

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبخشید میگما نمیگم داستانت دروغه ولی خودت دچار شیزوفرنی شدید هستی اینو از نوشته های قبلیت فهمیدم ای ...

به سلامتی عزیزم شما اگه روانشناس هستی پس خودتون بهتر میدونید که این رفتارتون واقعا زشته و به دور از حرفه عزیز روانشناسیه من کارشناسی روان شناسی ندارم ولی تمام کتاب های روانشناسی و قورت دادم کسی که تو زندگیش عذاب کشیده حتما رفتارش هم با ادمایی که زندگی راحتی داشتن فرق میکنه هم پخته تره و هم کمی حساس تر ولی واقعا نسبت دادن همچین بیماری ای به ایشون بی انصافیه بهتره شما بیشتر کتابای روانشناسی بخونید تا حد اقل خودتون به بیماری بیمارانتون دامن نزنید تو این دنیایی که همه به خاطر مشکلات بیماری های روحی دارند. 

خدایی که به شدت کافی است 
2731
كلا خيلي ادم جالبي استارتر همش توقع داره از خانواده شوهرش خخخ رفته خونه مادر شوهرش سه سال ي سال ...

عزیزم من نمیدونم شما ازدواج کردین یا نه ولی واقعا باور نمیکنم شما از خانواده همسرتون توقعاتی چه بی اثاث نداشته باشین ما هممون ميدونيم خانواده خودمون اگر بیشترین ظلما رو بهمون بکنن ما یادمون میمونه و اون لحظه هم اذیتمون میکنه ولی ما گوشت و پوست همیم و به قول معروف گوشت همو بخوریم استخونای همو دور نمیریزیم  ولی بعدا اصلا برامون مهم نیست ولی خانواده شوهر هر کاری بکنن هیچ وقت از یاد عروس نمیره یاد اوریشم میشه عذاب بدتر.  در ضمن ما الان تو داستان استارتر حساس شدیم و ایشون ریز به ریز توضییع دادن و ما نشستیم ایراداشو میگیریم اگه یه روز خدا یا بندگان خدا تو داستان ما ریز بشه چه ایرادایی از ما میگیرن و به قول اون خانمی که خودشونو روانشناس معرفی کردن و بیماری به استارتر نسبت دادن چه بیماری های روانی ای به ما نسبت میدن صد در صد ما ها هم مشکلات رفتاری داریم

خدایی که به شدت کافی است 

گلم امیدوارم بعد این همه سختی و عذاب روی خوش زندگی رو ببینی در کنار همسرت خوشبخت بشی

سعی کن  همینطور که از خانواده خودت اصلا توقعی نداری از خانواده همسرت و خود همسرت نداشته باشی چون حس میکنم امادگی این رو داری که شبیه پدر و مادرت بشی (ببخشید این رو میگم ولی بیشتر رفتارهارو ادم از پدر و مادرش یاد میگیره تو هم از اونا پر توقع بودن رو داری یاد میگیری) 

تا الان خدا کمکت کرده شانس اوردی به خاطر همسرت و خانواده خوبش قدر دان نعمتهای خدا باش

2738
به سلامتی عزیزم شما اگه روانشناس هستی پس خودتون بهتر میدونید که این رفتارتون واقعا زشته و به دور از ...

عزیزم واقعا فک کردی علم روانشناسی ایتقد سادست ک با خوندن کتابهای ک میفروشن میشه مث ی روانشناس شد!!! 

ولی استاتر توی همچین خانواده ای بزرگ شرع  خیلی کودکی بدی داشته   یک سری رفتارهایی مث خانوادت داشتی  ی ذره توقعت بالابوده....مثلا اگر خانوادده دختری پدرمادرش براش هدیه ای نخرن معمولا روی عقد سنگین دیگه فک نمیکنن    خانواده همسری بیش از حد انتطار کمکت کردن    و تو باید اینو خیلی قدرمیدونستی و سعی میکدی احترامشونو نگه دادی یجاااهای....یا ب همسرت برای عروسی دوستت فشار نیاری  توی این وصعیت بفکر همسرت باید میبودی...توام بخاطر فضای تربیتی ریشه ی رفتاری داری ازخانوادت ولی اونابرات خانواده نیستن    سعی کن رابطه خوبی داشته باشی با خانواده همسری تا حالت بهتر شه  

كلا خيلي ادم جالبي استارتر همش توقع داره از خانواده شوهرش خخخ رفته خونه مادر شوهرش سه سال ي سال ...

این ی موصوع روانیه طبیعیع  ک  کمبودهای دوران مجردیشو میخاسته جبران کنه    معمولا خاحواده های مرفعی ک از بچگی خوب بار اومدن(منطورم اون لوس ها نیستا)  قدرشناس تر وکم توقع ترن 

یعنی نمیدونم استارتر ادم های مردم ازاری مثل تو که تو نی نی سایت زیاد شدن اعتقاد به حق الناس دارن یا نه که انفدر راحت دروغ میگی و با احساساته مردم بازی میکنی من که اول نمیدونستم تهش چقدر چرت و پرت و دروغ داری و خوندمو و اعصابم خورد شد به خاطره دروغگوییت و سرکار گذاشتنت حلالت نمیکنم  البته نینتت اخر مشخص شد واگرنه وقتمو حرکم نمیکردم نیتت بالارفتن فالوور هات بود روانی دورغگو

2706