2726
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394642 بازدید | 2029 پست
عزیزم‌مادرشوهرم خیلی کوتاهی کرد اون دوره.طوری که خودش ازم حلالیت طلبید گفت میتونست بکنه اما نکرده

مامانت چي؟ اون نمي تونست واقعا؟

خواهرت نميتونست بياد كمكت؟

خوب خانواده خودت فاجعه بودن واقعا

شمام فقط از خانواده شوهرت انتظار داشتي

نه كادو دادن خانوادت بهت

نه كمك

نه عزت

نه احترام

نه حتي روي خوش...

بعد همه اينا رو از شوهرت وخانوادش مدام انتظار داشتي؟؟؟  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز جان تو یکی از تا پیکات گفتی خواهر کوچول داری اینجا میگی داداش.اینجا از مامانت ید میگی یجا میگی ...

استارتر كلا مشخصه رفتارهاي پدر و مادرش خيلي حاد نيستن از نظرش 

واسه همين انتظارتش از خانواده شوهرش وحشتاك زياده

قطعا انتظار داره بعد از اون همه رفتارهاي خارج از انسانيت خانوادش شوهرش مثل خودش خانواده شو ببخشه و رفتارشو باهاشون خوب كنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
پارت دوم ۶ سالم بود رفتم خونه مادربزرگم.اومدم از اپن اشپزخونشون برم بالا که دستم خورد به شکر پاش ...

سلام گلم من تا آخر داستانت رو خوندم,میدونم دلت خرد شده اما بدون هیچ ظلمی بی جواب نمی مونه,ازت میخوام بخودت و روحیاتت برسی و فعلا فکر بچه دارشدن نکنی چون خودت میدونی فقط خدا یارته وآدمای اطرافت موقع سختیت نیستن.پس اول به روح و جسمخودت برس خوب که شدی بعد بچه دارشو چون بچه هم مادربیحوصله نمیخواد.همه مردها با زبون و سیاست رام میشن اما اگه دیدی اوضاع خیلی بده شاید جداشدن و درکنار همون خاله مطلقه زندگی کردن و کارکردن و مستقل شدنت بهترباشه در هرحال اجازه نده که هیچوقت شوهرت بهت توهین کنه.چون هنوز زنده ای میدونم که میدونی همه مون یه قضایای تلخ داریم توزندگیمون که با یادآوریش قلبمون ریش میشه اما خوبیش اینه که همش داره میگذره.لطفا عاقلانه تصمیم بگیر اگه شوهرت دوسش داری,و صدالبته اگه دوستت داره حتما براشنامه بنویس و حرفات با احترام بگو و همون ذکرهای مادربزرگت رو بخون به امیداینکه درست بفهمه.همه چی بسپار بخداامیدوارم بهترینها برات اتفاق بیفته

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
2728
خب داري ميگه همه ميدونستن ديونه هست ديگه ايشون از پدرش به عنوان كارمند يك جاي حساس ياد ميكنه و زندگ ...

دقت كن كه مادرش راستشو به كسي نميگفتحتي استارترگفت راجبش مادرش رفته ي عالمه دروغ به همكلاساي دانشگاهش گفته

میبخشید میگما نمیگم داستانت دروغه ولی خودت دچار شیزوفرنی شدید هستی اینو از نوشته های قبلیت فهمیدم ای ...

چرا ميگي شيزوفرني داره؟

استارتر عزیز برات ارزوی بهترینهارو دارم و انشا... روزهای خاطره انگیز و نابی در انتظارتون باشه. بخدا ...

نه ديگه كادوهاي عقد و وام ازدواجشون ورداشتن

ماشين و تبلت و دوچرخه خريدن واسه بابا و خواهر و داداش

نمیدونم منم چرا شک دارم به داستانش که مال خودش باشه آخه یه تاپیک زده بود که یکی تو اینستا که داستان ...

بیخیال فکر کن به داستانِ ، مطمئناً اغراق زیاد کرده تاپیک های قبلیش اگر بخونی بخوای همه رو کنار هم بزاری یه نتیجه داره نویسنده دچار اختلال روحی روانی شده ، حالا شاید واقعا نویسنده س ، از اینجور مطالب باید یه نگاه بندازی و بگذری

نوشتی مادر پدرم فوت شد بعد سه روز بعد چهل روزم پدر مادرم وبعدش مادرم افسرده شد وکار خونه وبچه رو دوش ...

چرا انقد بی دقتین بچه ها نوشته بود مادربزرگ مادرم😑فوت شدن بعدی از چندی پدر مادرشون واییییی 

اسی  ل داستانت کپیه یا از خودت دراوردی. حرفهات ضد و قیضن زیااااااااد. یه عده رو سرکار گذاشتی میخوای بیان ایکت تو اینستا فالوئرت بره بالا؟؟؟ نمیدونم چرا و دنبال چی هستی. اونایی که دلیل آوردن واسه دروغ بودن حرفهات همه دلیلهاشون خوندم و همشون درست میگن. یه دفعه میگی خونتون ز رو درش پریدی اون ور یه دفه میگی آپارتنانه. میگی پدر و مادرتوبا محبت بودن عد میگی در حد مرگ زدنت. ما نه بچه ایم نه خر. برو خدا روزیت جای دیگه بده. خانمها تاپیکهای دیگه استارترو هم بخونید متوجه میشید. در ضمن این داستان قبلا جای دیگه خوندم. ملتم چقد بدبختن باتو گویه میکنن. حتما برو روانپزشک 

خوشحالی یعنی ....
2706