2737
2734
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394643 بازدید | 2029 پست
توی تبادل نظر حرف میزنی جوابم میگیری حرف من روی مدل گفتنته نه منظورت  یاد بگیر چون طرف سختی ک ...

خانوم محترم خوشم نمیاد ریپلای میکنی  در حد حرف زدن با من نیستین شما نمیخواد به من چیزی یاد بدین دیگه نبینم ریپلای کنی اسی باید بدونه که کار اونم اشتباه بوده من اگه بد هم صحبت کردم به خاطر اینکه کارش فوق العاده بد بوده در برابر ظالم اصلی سکوت کرده ولی در برابر بقیه شده قلدر فهمیدی لحن بد صحبت کردنم دلیل داشت وگرنه شما با یه کامنت حق ندارین در مورد من بد قضاوت کنین 

عزيزم چقد نازي ماشاا...خدا هردوتونو واسه هم حفظ كنه

مرسی مهربونم

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه وقتهایی آدم از عشقش هم دلگیر میشه و فقط بدی هاشو میبینه...ایراد گیر نباشیم

اره درسته

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2731

خودم کم بدبختی دارم غصه ی توام کمرمو شکست 😄😄

ایشالا بزودی مادر بشی ودیگه سختی نبینی و همیشه لبت خندون باشه 

ولی پدر مادرت واقعا وحشی هستنااااا 

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
2738
اسی واقن‌خودتی؟چقد خوشگلی ی ی 

اره فداتشم.چشای خوشگلت خوشگل میبینه که

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
عزیزم منم درخواست دوستی دادم بهت‌.میشه ایدی پیج اینستات رو بگی بهم

عزیزم شب بقیه درخواستارو جواب میدم حتما

2706