2726
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394642 بازدید | 2029 پست
من سه راهی رو آوردم رو تختم که به شارژر دسترسی داشته باشم😁

من بالای سرم پریز دارم😎😎😎😎

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بالای سرم پریز دارم😎😎😎😎

تو از بندگان خاص خدایی😢

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2728

پارت سی و دوم

مامانم که خیلی بهش برخورده بود سیلی زد بهم و گفت دیگه حق نداری با ما غذا بخوری.سه روز تو اون خونه غذا نمیخوردم و هر موقع از دانشگاه میومدم برای خودم نون و ماست میخریدم.یه روز پریود بودم و به شدت بدحال.من خیلی بد پریود میشم.شوهرم که پادگان بود اینام با من قهر بودن و غذا بهم نمیدادن.از درد مچاله شده بودم.دیدم نمیشه پاشدم برم بیرون امپولی سرمی چیزی بزنم.زنگ زدم خالم بیاد ببرتم از سرکارش مرخصی گرفت اومد.داشتم میرفتم بیرون مامانم نمیذاشت برم که انقد جیغ زدم و خودمو زدم تا همسایه ها ریختن و اونم از ترسش گذاشت برم.لنگون و بی حال از جلو چشم همسایه ها رد شدم و رفتم تو اسانسور.سوار ماشین خالم شدم و مامانم دیده بود.منو رسوند بیمارستان و هزینه اشم پرداخت کرد ولی از سرکار زنگ زدن باید بر میگشت.من‌ زیر سرم داشتم به بخت بد خودم زار میزدم که شوهرم زنگ زد.گفتم حالم بد شده بیمارستانم و الانم تنهام.به بابام زنگ زده بود خواهش کرده بود بیاد دنبالم چون خودش پادگان بود.بابام اومد با کلی منت که گمشو بیا وقتی رفتم حالم بهتر بود.رسیدم خونه و خوابیدم.از خواب که بیدار شدم ساعت ۸ شب بود.از گشنگی داشتم میمیردم شا.رژ نداشتم زنگ بزنم غذا بیارن با اون حال پاشدم برم رستورانی چیزی.که بابام گفت کجا میری گفتم میرم یه چی بخرم بیام.از خونه زدم رفتم تو رستوران نشستم که بابام زنگ زد بهم و گفت هرجا هستی از همونجا برگرد.منم از ترسم برگشتم دیدم سر کوچه وایساده بود.مامانم بهش گفته بود ظهر با خالم که ازش بدشون میاد رفتم بیرون  و خیال کرده بود الانم با اونم.وقتی دید از تاکسی پیاده شدم چیزی نگفت.همینکه رفتیم تو خونه شالمو کشید و پرتم کرد وسط خونه.گفت نصفه شب چه گوهی میخوردی بیرون.مامانت میگه سه روزه دانشگاه نمیری با خالت و دوست پسراش میرین خونشون.بی ناموس هر.زه تو شوهر داری سه روزه زیر کی میخوابی الان میکشمت.بعدشم موهامو کشید و کشید برد تو اتاق.خواهر کوچیکم طفلی داشت سکته میکرد.با مامانم اومدن بالا سرم.هیچ وقت اونشب یادم نمیره بچه ها.حتی با یاداوریش گریم میگیره😔

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

استارتر اهل کجایی؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

استارتر توروخدا سریعتر کپی کن....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

چشمام بدجور میسوزه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

واقعا داره شاخام میزنه بیرون

مادر اسی خودش سختی کشیده ست چرا باید با دخترش اینجوری کنه

😯😯😯😯😯😯😯😯

شارژ۳ درصد

عزیزم خیلللللللی حرص خوردم برات و ناراحتم واقعا مادر و پدرت رفتارشوندرک نمیکنم خصوصا مادرت صدرحمت به زن بابا برات آرزوی زندگی آروم میکنم لایک کنید لطفا

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
اصلا نمی‌فهمم، مگه پدر مادر با بچشون اینجوری می‌کنن؟

من الان نصفه شبی دلم دمی گوجه خواست کی پاسخگوئه؟!  

خدایا من امشب ایمان اوردم ک تو نخواستی اسی بمیره وگرنه زیر دست اون نه نه بابای سنگدل تا حالا باید صدبار جووون میاد....خدا رو شکرررر

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤

از اینجا به بعد دارم تایپ‌ میکنم ۷ درصدم شا.رژ دارم 😣

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2706