2726

بچه ها كسي باردار هست هفته هاي آخرش باشه؟ هفته ٣٣ هستم. بچه دوممه. ديروز پيش دكترم بود. اولش گفت ممكنه خطر داشته باشه و اين حس طبيعي نيست. بعدش كه دراز كشيدم و شكممو ديد گفت نه، به خاطر برش سزارين قبليت اين حس رو داري و پايين تر احساسش مي كني. من هر روز كه مي گذره حس مي كنم پايين تر اومده. به نظرتون طبيعيه؟ بايد ببخشيد ولي اون قدر پايين كه حس مي كنم مي خواد با كله همين الان بياد بيرون. دقيقا نزديك واژن و پايين پايين زير دل. خيلي اذيت ميشم. تكوناش هم بيشتر اون پايين ماييناست و گاهي به قفسه سينم لگد ميزنه. از طرفي نگران زايمان زودرس هم هستم😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگران نباش. دکار که گفته چیزی نیست. بعد هم فقط 6 هفته مونده. اگر خطری داشته باشه میتونن سزارین کنن. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
اگربچه پایین باشه میره بالا من مامان بزرگم قابله بوداین کارومیگفت همیشه به خانومایی که این حس داشتن ...

آره خب، خودمم به تجربه اينو فهميدم. براي چند دقيقه احساس راحتي به آدم ميده ولي خب من از خطري كه ممكنه پايين بودن جنين داشته باشه مي ترسم. به هر حال ممنونم عزيزم