2737
2734
عنوان

احساس میکنم دوباره نمیاد سرقرار😢😧

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از قبل دیدمش میشناسمش ولی رابطمون به واسطه مجازی شروع شد

خودش وخونواده ش وازنزدیک میشناسی؟

قبلا که مجرد بودم یکی دوکوچه بالاترازمابود اونم اینطوری بود دیرهم ج میداد درواقع توجهی نداشت بهم منم زیاد نمیشناختمشون بعد که ترتوش ودآوردم دیدم کلا کارش اینه دروغ وچت هم زمان باچن نفر

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
خودش وخونواده ش وازنزدیک میشناسی؟ قبلا که مجرد بودم یکی دوکوچه بالاترازمابود اونم اینطوری بود دیرهم ...

ن ولی خیلی ها میشناسنش بگم میتونم آمار در بیارم ولی میرن بهش میگن

اسی اشتباه نکن درستو بخون برو دانشگاه خو تو دانشگاه کلی ادم خوب هست سرکار بری کلی ادم خوب عجله نکن سنی نداری تمرکز کن تو درست هدفت نرو دنبال عشق وقتش که بشه بیخبر دلت وا میده خودتم اصن نمیفهمی چی شد و چجوری شد. از هرکس و ناکس عشق و گدایی نکن خودتو قلبت ارزشت خیلی بیشتر از ایناس خودت و کم ندون بزا اونیکه لایقه وارد قلبت بشه 

ن ولی خیلی ها میشناسنش بگم میتونم آمار در بیارم ولی میرن بهش میگن

بهتره آمارودربیاری ولی ردی ازخودت نذاری به نظرمنم من خیلی ازاین موردا دیدم ولش کنی بهتره اینجورپسرا کارشون همزمان باچن نفربودنه الکی هم ممکنه گاها بهت بگه دوست دارم و...حیفی واقعا کلا دخترامون حیفن کاش به قبلها برمیگشتم وساده نبودم خوشبختی وفقط باوجود جنس مخالف نمیدونستم واسه آرزوهام میجنگیدم نه پسرای ابله بی ارزش

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
2738
2706