2737
2734

بار اول گفت فلان روز میام میبینمت.آخه ی شهر دیگه کار میکنه بعد دیگه حرفی نزد روز موعود گفت برام کار پیش اومد.این هفته گفت سه شنبه میام ولی الان باهام چت میکنه هیچ حرفی درمورد فردا نمیزنه😧اگه دوباره پیچوند چی کار کنم .چجور برخورد کنم .اولین قرارمون هنوز نرفتیم😧

کجاباهاش آشنا شدی؟

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داره میپیچه

حتما اشکالی توی کاره😕

میتونی یه اسکرین از چت موقع قرار گذاشتن بدی تا بهت بگیم اشکالی توی کاره یا نه؟؟

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2731
2738
[QUOTE=98215616]کجاباهاش آشنا شدی؟[/QUOTEطولانیه

اگه مجازیه که مطمن باش یه اشکالی توکاره باتوجه به تجربیات خودم یاکلا اونی که ازهرجنبه گفته نیست قیافه وشغل و...ویامتاهله

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
اگه مجازیه که مطمن باش یه اشکالی توکاره باتوجه به تجربیات خودم یاکلا اونی که ازهرجنبه گفته نیست قیاف ...

از قبل دیدمش میشناسمش ولی رابطمون به واسطه مجازی شروع شد

2706