2726
استوریش میکنم حرفتو دوستم  

این فضای مجازی هم برای امثال من و شما مثل سم می مونه! من خودم هیچوقت اینستا نداشتم! تل هم حدود شش ماهه که فقط روی لپ تاپ نصب کردم و اونجا هم با افراد معدودی در ارتباطم، تنهاخلاف سنگینم همین نی نی سایته ‌که دارم ترک میکنم😂 کلا در طول روز زمان هایی که توی فضای مجازی هستی یادداشت کن و نذار مثلا از دو سه ساعت بیشتر بشه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مستند انقلاب جنسی و از کجا گیر بیاریم؟

سلام عزیزم، این یک مستند بسیار تاثیرگذار راجع به تاریخچه تغییرات حجاب و انقلابهای جنسی در غرب هست، اینکه غرب در طی صد سال گذشته چه تجربه هایی رو در این مسیر پشت سر گذاشته و ما که حالا اول این راه صدساله هستیم چطور میتونیم از تجربیات اونها استفاده کنیم، کارگردانش حسین شمقدری هست، من فایلش رو از یکی از دوستانم گرفتم، ولی از این سایت 

(بخش مستندها) میتونی هر سه قسمتش رو دانلود قانونی بکنی
https://www.1film.ir/
دانلودش هزینه داره ولی واقعا این هزینه ی زیر بیست هزارتومن در برابر زحمت کارگردانش چیزی نیست، اگر برات مهمه بخر و بادقت ببین

سلام عزیزم، این یک مستند بسیار تاثیرگذار راجع به تاریخچه تغییرات حجاب و انقلابهای جنسی در غرب هست، ا ...

اگه میخاد بی حجابیو بکوبه و ب حجاب افتخار کنه...دانلود نکنم..

دیر اومدم میخام زود برم   غلاف کنید     
2728

نه عزیزم اتفاقا همه چیزش با سند و مدرک و بدون تعصبه و حتی یک قسمتهاییش که توی هلند و خارج از کشور ساخته شده با همون خانومهای بی حجاب مصاحبه شده

اونایی ک اینطوری باات رفتار میکن دوستت نیسن عزیزم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

ی چیزی بگم

اول اینکه انسانیت مهمه.. مهم نیس چ مدرکی داری.. مهم اینه ک چ درکی داری

دوم  گلم از قدیم گفت کم گوی و گزیده گوی چون در.. حالا ابنو ربطش میدم ب عکسایی ک میذاری... ببین نظر خودت مهمه ها.. اما گاهی باید بخاطر حرف طرفت ک ب قول خودت نمیشه از دوستی باهاش خارج شد از نظر خودت منصرف شی.. پس عکسهایی بذار ک خاصن.. الکی نیس... معنی داره.... جذابه.... مثلا هر روز نذار گاهی ی رستوران شیک ک میری.. ی طبعیت ک میری یا هر جا ک جالبه. هر چیزی ک جالبه. ک شخصیتت زیر سوال نره.. دوستتون ک با این حرکات بی شعوریشو ثابت میکنه... اما خب میشه اط طریق ی متن هم بهش نهیب داد ک ب خودش بیاد.. مثلا استوری کردن ی متن.. طوری ک در بگی دیوار بشنوه.. بعد اینکه در جواب این حرفاش فقط ی استیکر لبخند بذار... لازم ب توجیح نیس... یا بگو عِههه..یا جواب های کوتاه و مختصر و کوبنده بنده... وقتی نمیتونی ازش جدا شی. رابطع هارو کمتر کن.. اما با این روش بالا برو جلو... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

با چيزايي كه من ازت ديدم تو سايت دانلود نكن خوشت نمياد، ه قسمتاييشو تعريف كردن ازون دررغ شاخدارا ميگن كه مثلا حجاب خفنه اروپاييام دوست دارن ، ايران بهترين كشور دنياست فيلام پرواز مي كنن

با چيزايي كه من ازت ديدم تو سايت دانلود نكن خوشت نمياد، ه قسمتاييشو تعريف كردن ازون دررغ شاخدارا ميگ ...

اتفاقا شک کردم..اولش فک کردم از برابری جنسیتی میخاد حرف بزنه تو مستنده😅😅

دیر اومدم میخام زود برم   غلاف کنید     
اگه دوست داری درس بخون ولی کار دوستت ربطی به دانشجو بودن نداره اگه فقط میخوای پیش اونها کم نیاری ب ...

نه اصلا بحث کم اوردن نیس دوس ندارم مث ی نخاله باشم حس میکنم روحم داره ب جسمم سنگینی میکنه سر رشته همه چیز پوله دیگه الان من بهترین روزای زندگیم داره بیهوده میره

2706