2737
2734

من 22سالمه دیپلمه هستم و متاهل تاالان شرایط اقتصادیم اجازه نداده بعد ازدواج ادامه تحصیل بدم ولی بعد چن ماه قسطام کم میشه میخوام بشینم برا کنکور بخونم سال بعد اینم بگم ک اعتماد بنفس من خیلی کم شده دوستام مث دستگاه سی اتی اسکنن هنش ایراد درمیارن مثلا من عکس قهوه جوشمو گذاشتم استوری دوستامو تگ کردم گفتم نفری ی قطره سهمتونه بعد دوستم اومده میگه این قهوه جوشه دونفرس ک منم گفتم نوشتم هرکس ی قطره یامثلا ازاین پرهن ساحلیا پوشیدم گل گلیه میگه شلواره یا دامنه گلی گلیه کلا اعصابم خیلی خورده هرچقدر فکر میکنم میبینم از هرنظر ک بگین ازش بهترم فقط اون دانشجوء فکر میکنه خیلی باکلاسه و لارجه اصن ی جوریه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب باهات شوخی کردن 

شاید منظوری ندارن 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

مشکل از اونه عزیزم نباید بخاطر این چیزای جزئی و کوچیک خودتو ناراحت کنی

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2738

بهش بگو سواد شعور نمیاره 😐

کاربر آقا 💙 چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند  وطنشان نیست بلکه اول باید خودشان را نجات دهند !!!اگر مخالف حضور منی اصلا مهم نیس 😂 چون منم مخالف حضور شما هستم 😎 پاچه گیرای سایت لطفا ریپلای نفرمایید ! 😏 استارتری که دوست نداری آقایون در تاپیکت حضور داشته باشن لطفا تو عنوانت درج کن ورود آقایان ممنوع . با تشکر ! 😊 خانم نسبتا محترم اگه مخالف منی و فکر میکنی قراره بوسیله من احیانا خورده بشی منو ریپلای نفرما شما معلومه تازه کلمه ی سایت و اینترنت و تکنولوژی ب گوشت رسیده  ... ریپلای میکنی فحش میدی آخرشم ب من میگی بی ادب؟!!!!!  هروقت مدیر سایت شدی اونوقت تصمیم بگیر ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! هروقت مدیر سایت ازت نظر خواست اونوقت نظر بده ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! پس خفه! 
2706