2733
2739

والا من شدم بارداری پرخطردکترم افخم احمدی روپیشنهاددادمیرم پیشش امروزباراولم بودفک کنم خوب بود

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا من شدم بارداری پرخطردکترم افخم احمدی روپیشنهاددادمیرم پیشش امروزباراولم بودفک کنم خوب بود

عزیزم میشه بگی چرا پرخطری؟راسی دکتر احمدی رفتارش چطور بود؟برات وقت گذاشت؟

عزیزم میشه بگی چرا پرخطری؟راسی دکتر احمدی رفتارش چطور بود؟برات وقت گذاشت؟

اره واقعا اخلاقش خوب بودتکی ویزیت کردوقتم قشنگ گداشت اینکه همشون دنبال پولن بحثش جداس همه ی زنان همینجورین سیری ندارن واکثرا بیمسولیت من اولم بودرفتم راضی بودم هرچی پرسیدم جواب دادت مطبم سونوهمه چی داشت 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

من سرویکسم کوتاه شده واس همین پرخطرم

2738
2706