2726
عنوان

تا حالا دوز اشنباه دارو به بچه دادید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 26 پست
انشالله که طوری نیس

اینقدر تو نت گشتم سر گیجه گرفتم

این رو پیدا کردم

والا رها امشب بی قرارتر از همیشه ربلاکس میکنه اصلا خوب نخوابیدعجیبه این خانم بچه ش تا صبح خواب بوده

یه دونه باکلوفن هم داده

😢باز خیالم راحت تر شد اینو دیدم

: https://www.madarclub.com/g222710t
آقای دکتر مقدادی سلام پسر من 16 ماهه است مبتلا به رفلاکس و دکتر چندین ماه است نصف باکلوفن تجویز کرده است اتفاقی یک شب 1 عدد باکلوفن دادم تا صبح خوب خوابید می شه دوز باکلوفن را زیاد کرد یا در این سن خطراتی دارد.

ممنون : https://www.madarclub.com/fa/qans/29947
زمان ارسال سوال : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ بهمن
https://www.madarclub.com/meghdadi
با سلام بالا بردن دوز بکلوفن به خاطر اثر خواب اوری باعث بهبود خواب کودک میشود ولی با توجه به عدم تایید مصرف ان در سن زیر 7 سال و نداشتن اطلاعات کافی در مورد عوارض ان در شیر خواران افزایش دوز مصرفی توصیه نمیشود
دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدر تو نت گشتم سر گیجه گرفتم این رو پیدا کردم والا رها امشب بی قرارتر از همیشه ربلاکس میکنه اصل ...

ببین منم اواخر ی دونه باکلوفن کانل میدادم چون بدن بچم به دوزش کم کم عادت کرده بود برو بخواب گلم نگران نباش چون تازه باکلوفن رو شروع کردی گفتم مراقبش باشی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اینقدر تو نت گشتم سر گیجه گرفتم این رو پیدا کردم والا رها امشب بی قرارتر از همیشه ربلاکس میکنه اصل ...

من بچمو پیش مقدادی میبرم .هر بچه ای یه جور بدنش واکنش نشون میده .من یه بار به پسرم یه قرص دیگه  اشتباه دادم ضربان قلبش خیلی زیاد شد ..اینقدر بهش شیر دادم تا دفع کنه ...باباتا صبح بخدا خل میشی ...هیچی نمیشه نگران نباش 

2728
ببین منم اواخر ی دونه باکلوفن کانل میدادم چون بدن بچم به دوزش کم کم عادت کرده بود برو بخواب گلم نگرا ...

ممنونم عزیزم❤

اشتباهم این بود که سرم شلوغ بود تقسیم قرص بچه رو سپردم به شخص دیگه... اشپز دوتا شد قر و قاطی شد

شبت بخیر

ممنونم عزیزم❤ اشتباهم این بود که سرم شلوغ بود تقسیم قرص بچه رو سپردم به شخص دیگه... اشپز دوتا شد قر ...

شبت بخیر گلم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من بچمو پیش مقدادی میبرم .هر بچه ای یه جور بدنش واکنش نشون میده .من یه بار به پسرم یه قرص دیگه  ...

همین الان خل شدم من🤣

دکتر نبردی شما

من تا یه چی میشه به شوهرم میگم‌بریم دکتر😑

اون بیخیالِ میگه نمیخواد چیزی نمیشه

زنگ زدم اورژانس از دکترشون پرسید یکم اروم گرفتم وگرنه الان شوهرم غر کش شده بود

همین الان خل شدم من🤣 دکتر نبردی شما من تا یه چی میشه به شوهرم میگم‌بریم دکتر😑 اون بیخیالِ میگه ...

من دور خونه میدویدم و خودمو میزدم !!متاسفانه هر اتفاقی برای بچم میفته بجای اینکه بچه رو کمک کنم خودمو میزنم و فرار میکنم میرم توی اتاق گریه خودمو میزنم ..ظرفیتم خیلی پایینه ...یه بار که چهاردست و پا می‌رفت خورد زمین دهنش پر از خون شد ..از شدت ناراحتی بیهوش شدم ...شوهرم میگه همیشه معضل اینو دارم که بجای بچه باید جفتتون رو نجات بدم 

من دور خونه میدویدم و خودمو میزدم !!متاسفانه هر اتفاقی برای بچم میفته بجای اینکه بچه رو کمک کنم خودم ...

منم زود دست و پام رو گم میکنم یکم دوزم خفیف تر از شماست ولی یه چیزی تو همین مایه م