2726

یه آلبوم ۱۰ صفحه ای دو تومن  کاشکی همون دوسال پیش  گرفته بودم اون روز گفت ۱۲۰۰

چجوریه که بعضی از آتلیه ها تبلیغ میکنن پکیج ویژه  دو عدد شاسی آلبوم عکس اسپرت  آلبوم ژورنالیه بزرگ  قاب عکس روبیک قاب عکس آکاردئون

فیلم برداری فول اچ دی  و هلی شات....   همه باهم سه میلیون😯🙁

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

واسه منم سواله بعضی جاها خیلی ارزون میگیرن ولی اینو بگما من دوبار اتلیه ارزون رفتم خیلی عکسای بدی شد

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلممون رو همون دوسال پیش گفت  ۱۹۰۰ دادیم   حالام رفتیم برا آلبوم  گفت ۱۹۰۰     ۷ تا هم عکس خانوادگی گرفتم شد دو تومن    ما ۴ تومن دادیم

2728
واسه منم سواله بعضی جاها خیلی ارزون میگیرن ولی اینو بگما من دوبار اتلیه ارزون رفتم خیلی عکسای بدی شد

منم  برا عقدم  یجا که زیاد  معروف نبود رفتم  زیاد راضی نبودم  ولی  اینو  دوس دارم  ولی خیلی گرونه    

من دیدم  آتلیه خوب که قیمت مناسب بگیره     

آتلیه ژیوار    studio zhivar      اینستا  آلبوم ژورنالیش  تواستوریاشه

من‌برا عروسیم ۷/۵ دادم پول اتلیه خیلی راضی نیستم نمیدونم چی پیش خودشون فکر میکنن!! چون من خودم فتوشاپ وعکاسی بلدم یکم وسواس دارم رو عکسام

گفتم خامشو بده خودم کار‌کنم گفت نمیشه 😐😐

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
من‌برا عروسیم ۷/۵ دادم پول اتلیه خیلی راضی نیستم نمیدونم چی پیش خودشون فکر میکنن!! چون من خودم فتوشا ...

به من گفت عکسایی که  چاپ  نشده   dvd  شو  میدم  ولی عکسی   ۶ تومن حساب  میکنم   خب یعنی چی عکس چاپ نشده  کار نشده  الکی پول بدم  نمیخام  گفت نمیشه نخای باید بگیری

من تقريبا ٤سال پيش يه عكس بزرگ شاسي،٢٠تا ليت،يه آلبوم ١٢برگ متوسط با يه ميني آلبوم تازه آشنا بود ٣گر ...

ما ورودی باغ  ۱۰۰ دادیم   شاسی هم  نداریم   آلبومم ۱۰ برگه مینی داره  

به من همه ي عكسامو داد ولي انقد كيفيتو آورده بود پايين هيچ كاريش نميشد كرد.

چقدر بی خیر هستن

بیشتر از  حقشون  میگیرن   دوسال پیش شاسی متوسط  گفت  صدوخورده ای      رفتیم عکاسی  اونجا گفتن ۵۰

برا تولد شوهرم گرفت خواهرشوهرم 

2706