2726
عنوان

سفت شدن شکم در بارداری

1468 بازدید | 21 پست

هفته ۲۱هستم

تقریبا از هفته ی ۱۲که سرکلاژ شدم گاهی که به پشت دراز میکشم یه گلوله ی سفت تشکیل میشه تو شکمم.دستمو که روش میذارم بزرگتر شدن این توده قابل لمسه و نبض داره.قبلا زیر نافم بود الان دور نافه.درد یا کشیدگی خاصی ندارم و بمرور از بین میره.فکر میکردم عادیه توجهی بهش نداشتم الان نگران اینم که نکنه انقباض باشه و خطرناک!

ایا جنین خودشو سفت میکنه یا انقباضه؟

فقط تو حالت خوابیده به پشت این اتفاق میوفته به پهلو که میشم خوب میشه

شیاف پروژسترون و امپول پرولوتون هفتگی استفاده میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچته‌مه‌گوله‌میشه‌یه‌قسمت

روبه پشت بخواب خطر ناکه

خدایی نکرده ممکنه بچتون خفه بشه یا بند ناف بپیچه دورکردن

آخه تو‌این‌خالت به جنیین اکسیزن نمیرسه

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤

به پشت برا چی دراز میکشی عزیزم مال منم مثل شماست از هفته ۲۷ اینجوریم دکتر بهم امپول فمولایف داده هفته ای یکی

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

عزیزم شما الان۲۱ هفتهه اصلن اصلن ریسک نکن ب پشت نخاب عمه من تو بارداری ی هفته ب تولد فرزندش یچنددقه ب پشت خوابید ب دور ازهمه باردارابچش خفه شد ودکترمنم گف از۱۷هفته حواست ب خوابیدنت باش

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
عزیزم شما الان۲۱ هفتهه اصلن اصلن ریسک نکن ب پشت نخاب عمه من تو بارداری ی هفته ب تولد فرزندش یچنددقه ...

فکر نمیکردم انقدر خطری باشه چند دقیقه.پس رعایت میکنم بیشتر.ممنون

فکر نمیکردم انقدر خطری باشه چند دقیقه.پس رعایت میکنم بیشتر.ممنون

خواهش عزیزم رعایت کن حتمن‌ 

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
2706