2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر خوبیه ؟من چندین ماهه دارو مصرف میکنم اما باردار نشدم نمیدونم چیکار کنم

نمیدونم من شوهرم مشکل واریکوسل داشت رفت پیش یه اقایی اللن یادم نمیاد اسمشو اون این خانم معرفی کرد رفتیم پیشش ... منم هشت ماه اقدام بودم باردار نشدم رفتم پیش این خانم دوماه بعد باردار شدم تا حالا که ازش راضی بودم ... پول ویزیتش 30 تومنه تو مطب یکشنبه و سه شنبه از ساعت 18 تا 20 هست ولی یبار تو مطب بودم فهمیدم چهارشنبه ساعت 12 درمانگاه قران و عترت میشینه که ویزیت اونجا حدود 12 تومنه اشتب نکنم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728
مرسی ممنون عزیزم من پیش دکتر ریاحی میرم ولی فعلا نتیجه نگرفتم

خاله منم دوران بارداریش رو پیش ریاحی میرفت فقط قرصاشو میگرفت میریخت تو اشغالی که شوهرش نبینه 😂😂...

عزیزم مهم اینه استرس نداشته باشی یه مدت برو اگه نشد برو پیش این خانمه سیدم هست ایشالله دستش خیره

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

با اجازه استارتر بچه ها بیایید داستان زندگیمو گذاشتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3022316/داستان-زندگی-من-از-کودکی-تا-ازدواج-بیایین-دوستای-گلم?page=1

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2738