2726
عنوان

😭شوهر زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 12146 بازدید | 499 پست
اگه نامزدت انقدر نازتو نکش بی محلیت کنه میفهمی  دنیا دست کیه😠

اره واقعا,پرو شدم,نمیدونی چقد اقاس,کوه صبره,من بگن بالای چست ابرو قهر میکنم اون فقط خودخوری میکنه دیشب گریش گرفته بود از دست بچه بازیام اما همش میگفت دست خودت نیس درس میشه درستش میکنیم باهم

ببین از  دستش میدی با یه دختر بهتر از تو میره یه ادم داغون گیرت میاد اخرش خودت لعنت میکنی

اتفاقا سوفیا جون من خیلی خاستگار داشتم,اکثرن زن میگیرن بعد من,همه از دم زنای خوشگل خیلی بهتر از من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا,پرو شدم,نمیدونی چقد اقاس,کوه صبره,من بگن بالای چست ابرو قهر میکنم اون فقط خودخوری میکنه دی ...

به نظرم با این اخلاقت تا ۳۰سالگی هم زود برات ازدواج همه ما مگه شوهرامون برد پیتن دغدغمون اقتصادی والا

سنم خوبه اما بالاتر بره خطرناک میشه,از طرفی دلم باهاش نیس,از طرفی نمیخام از دستش بدم,همه جوره خوبه,ب ...

ازش جدا شو به هیج عنوان باهاش ازدواج نکن که .....

هیچوقت ازش خوشت نمیاد(ببخش منو) فقط حق الناس گردنته چون روز اول دیدیش و تا ازمایش خون بردیش و شاد و پشیمونش کردی اون پسر دیگه ادم سابق نمیشه

تا دیر تر نشره تمومش کن.

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2728
ازش جدا شو به هیج عنوان باهاش ازدواج نکن که ..... هیچوقت ازش خوشت نمیاد(ببخش منو) فقط حق الناس گردن ...

ینی باید با ی نگاه عاشقش میشدم؟مثل نامزد قبلیم ک بعدن نفهمم از کوجا خوردم؟پس ابن همه ادم میگن عشق بعد ازدواج چی؟ینی همش کشکه

ینی باید با ی نگاه عاشقش میشدم؟مثل نامزد قبلیم ک بعدن نفهمم از کوجا خوردم؟پس ابن همه ادم میگن عشق بع ...

دوسش داری یا نه؟؟یه کلمه؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
شاید بخت بهتر و زیباتری در انتظار اون اقا هست که یه هاله بینتونه

اون اقا همی الانشم دختر تو فامیل و اطرافش زیاده,حتی گفتی یدختری ولمم نمیکنه ک خیلیم خوشگله,قبلن دوستش بوده اما بهش علاقه نداره,میگه تو فقط ب چشمم میای هرجوری ک باشی

استارتر عکس شو نمیذاری

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

از من که سه تا بچه دارم و چندین ساله که زندگی مشترک دارم بهت نصیحت

قیافه نون و اب نمیشه ،وقتی یه نفر اون همه ویژگی مثبت داره ،اونا رو رها کردی ،چسبیدی به قیافه ،مگه تو دختر چهارده ساله هستی !!!

مطمئنم انقدرها هم که میگی زشت نیست ،خودت داری میگی وسواس داری ،پس اون اقا قیافش اشکال نداره،اون مغز تو عه که اشکال داره ،برو خودنو درمان کن 

و طوری رفتار کن که چند سال دیگه پشیمون نشی

فک میکنی حالا حالاها خاستگار درست و درمون پیدا میشه !!! 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
بیشتریا  بعد ازدواج عاشق هم میشن

اون اقام میگه اینا ک قبل ازدواج دوستن و فقط صرفا بخاطر علاقه ازدواج کنن بیشترش از رو هوسه عشق واقعی بعد ازدواجه,خدا بعد عقد مهر همسرو تو دلش میندازه...........

2706