2737
2734
عنوان

😭شوهر زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 12146 بازدید | 499 پست
ن عزیزم ناز نمیکنم که,همش در حال گریه ام,شرایطش خوبه پسر خوبیه,من زیادی وسواسیم خسته شم از دست خودم

میدانم چه می گی اما اگه واقعا زشت نیست خب پشت پا نزن به بخت خودت زن و شوهر که بشین دیه هی ای چیزا ب چشمدان نمیاد

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوره همشری بری چه ایقد وسواس دری😍

میدونی که,اینجا دخترا زودم ازدواج میکنن,منم ۲۲سالمه,نباید سنم بالا بره,چون در حال ادامه تحصیلم نیستم,یه نامزدی ناموفقم ک داشتم,درسته خاستگار زیاد دارم,اما اونام هرکدوم ایرادایی داشتن,اینجور ادامه بدمبقول یکی از کاربرا مجرد خاهم موند چون من از همه ی ایرادی میگیرم

2728
میدانم چه می گی اما اگه واقعا زشت نیست خب پشت پا نزن به بخت خودت زن و شوهر که بشین دیه هی ای چیزا ب ...

ن بابا اونقدرا هم بد نیس,نظر بقیه رو بخون,من حتی از قدشم ابویراد میگیرم۱۹۰خودمم تقریبا نزدیکای۱۷۰شاید باشم,خوبه قد بلندم دوسدارمو ایرادم ازش میگیرم

میدونی که,اینجا دخترا زودم ازدواج میکنن,منم ۲۲سالمه,نباید سنم بالا بره,چون در حال ادامه تحصیلم نیستم ...

قربون آدم چیز فهم تو که خودت میدانی وسواس داری شرایطتم که ایجوره

الانم که موقعیت خوب پیش آمده دیه بری چه قبول نمکنی؟؟

ن بابا اونقدرا هم بد نیس,نظر بقیه رو بخون,من حتی از قدشم ابویراد میگیرم۱۹۰خودمم تقریبا نزدیکای۱۷۰شای ...

بخدا اینم بشت بگم وسواس زیادیم از ناحیه شیطانه

آخه میدانی شیطان از کار خیر و سنت پیامبر خوشش نمیاد

ن بابا اونقدرا هم بد نیس,نظر بقیه رو بخون,من حتی از قدشم ابویراد میگیرم۱۹۰خودمم تقریبا نزدیکای۱۷۰شای ...

سنتم خوبه والا

مه ۱۸سالگی ازدواج کردم متولد ۷۴ ام

2738
سنتم خوبه والا مه ۱۸سالگی ازدواج کردم متولد ۷۴ ام

سنم خوبه اما بالاتر بره خطرناک میشه,از طرفی دلم باهاش نیس,از طرفی نمیخام از دستش بدم,همه جوره خوبه,بخدا منتشو دارن  دخترای خیلی بهتر از من

سنم خوبه اما بالاتر بره خطرناک میشه,از طرفی دلم باهاش نیس,از طرفی نمیخام از دستش بدم,همه جوره خوبه,ب ...

بری چه دلت باهاش نیست؟؟

علت؟؟؟؟

2706