2703
2553

۶ هفته و یک روزم,هماتوم دارم دوروز پیش رفتم سونو,ولی خونریزی ندارم اصلا,دکتر هم بهم شیافی چیزی نداد,چیکار کنم خودم شیاف بگیرم,همون شیافی که واسه محکم کردن جای جنین هست,برم سونو ببینم قلبش تشکیل شده یانه?

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

نه عزیزم سرخود شیاف استفاده نکن لازم باشه دکترت میده

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بهتره قلب تشکیل بشه بعد شیاف بزاری

در کل اگه از نظر ضرر میگی ضرری نداره مطمئن باش. 

هماتوم هم معمولا تا ان تی جذب میشه باید خیلی مراعات داشته باشی استراحتت زیاد باشه سرپا نباش این مهمع.‌راه رفتن از سرپا بودن و ایستادن ضررش کمتره. ظرف شستن و جاروکشیدن هم ممنوع😘

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2456
نه عزیزم سرخود شیاف استفاده نکن لازم باشه دکترت میده

اونقدر استرس دارم تو ۶ هفته و دوروز دیده میشه قلبش?تشکیل میشه?میدونم استرس بده برام ولی دست خودم نیس میگم یه هفته صبر کنم با این وضع یه چیزیم میشه با این همه استرس

اول بهتره قلب تشکیل بشه بعد شیاف بزاری در کل اگه از نظر ضرر میگی ضرری نداره مطمئن باش.  هماتو ...

ممنون عزیزم,قلبش چی?به نظرت ۶ هفته و دوروز تشکیل شده برم ببینم?تا یه هفته نمیتونم با این استرس تحمل کنم

اونقدر استرس دارم تو ۶ هفته و دوروز دیده میشه قلبش?تشکیل میشه?میدونم استرس بده برام ولی دست خودم نیس ...

استرس نگیر تا هفته هفت واستا من ۷ هفته و ی روز صدای قلبشو شنیدم بعضیا تا هفته ۸ ام تشکیل نمیشه عجله نکن انشالله میشنوی

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2714
استرس نگیر تا هفته هفت واستا من ۷ هفته و ی روز صدای قلبشو شنیدم بعضیا تا هفته ۸ ام تشکیل نمیشه عجله ...

نمیتونم تا هفت هفته صبر کنم خیلی خیلی استرس دارم و دست خودمم نیس,احتمالش هست این موقع ها تشکیل شه?فردا برم سونو 

ممنون عزیزم,قلبش چی?به نظرت ۶ هفته و دوروز تشکیل شده برم ببینم?تا یه هفته نمیتونم با این استرس تحمل ...

احتمالش هست ولی قطعی نیست نیمی از جنین ها تو هفته ۷ و ۸ قلبشون تشکیل میشه نیم دیگه هفته ۶. 

میفهمم حجم استرست رو باز هم خودت هر جور صلاح میدونی. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نمیتونم تا هفت هفته صبر کنم خیلی خیلی استرس دارم و دست خودمم نیس,احتمالش هست این موقع ها تشکیل شه?فر ...

ممکنه شده باشه ممکنم هست زود باشه نظر دکترت چیه 

دکتر منکه گفت زودتر از هفت سونو نمیکنمت