2703
2553
عنوان

باردارها بیایین لطفا🙏🙏

61 بازدید | 7 پست

۶ هفته و یک روزم,هماتوم دارم دوروز پیش رفتم سونو,ولی خونریزی ندارم اصلا,دکتر هم بهم شیافی چیزی نداد,چیکار کنم خودم شیاف بگیرم,همون شیافی که واسه محکم کردن جای جنین هست,برم سونو ببینم قلبش تشکیل شده یانه?

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

بذار قلب تشکیل بشه بعد شیاف رو شروع کن. ی یه هفته ای استراحت کن و صبرکن ... چون دور از جون اگر قلب تشکیل نشه با شیاف جاشو سفت کردی دیگه سقط نمیشه کورتاژت میکنن. پس بهتره یک هفته صبرکنی تا صدای قلبشو بشنوی

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من برا سونو قلب هشت هفته و خورده ای رفتم 

ی موقع برو ک مطمئن باشی قلبش تشکیل شده

استرس الکی نگیری

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2456

میگن همه بچه ها قلبشون تشکیل میشه...

یکی زود یکی دیر

و کسی نباید بخاطر تشکیل نشدن سقط کنه

تازه شنیدم اونایی ک قلبشون دیر تشکیل میشه باهوش ترن...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
بذار قلب تشکیل بشه بعد شیاف رو شروع کن. ی یه هفته ای استراحت کن و صبرکن ... چون دور از جون اگر قلب ت ...

خیلی استرس دارم,باید باید ۶ هفته تموم شه برم?تا یه هفته استرس چیزیم میکنه به خدا,اگه امکانش هست الانا دیده شه برم,به گفتن و این جور چیزا نیس فقط استرس دارم

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘
خیلی استرس دارم,باید باید ۶ هفته تموم شه برم?تا یه هفته استرس چیزیم میکنه به خدا,اگه امکانش هست الان ...

ن الان نمیتونی بشنوی قلبش.بعدم ب بچه فشار میاد اگر زود بری صدای قلبشو گوش کنی. تازه من ۸ هفته بودم دکتر ی لحظه صدای قلبش گذاشت گفتم یکم بیشتر گوش کنیم گفت نه براش خوب نیس.نترس فقط استراحت کن و خنکی بخور مثل عرق بید روزی یک لیوان و عناب روزی ۲۰ تا دونه نیم کوب کن ی لیوان اب کن روش بذارش یخچال ۲۴ساعت بعد  ابشو صاف کن بخور اینا خنکه جلوگیری میکنه از سقط. فلفل و ادویه و بادمجون و خیلی چیزا نباید بخوری معلومه طبعت گرمه. من الان خودم طبعم گرمه زیر نظر  پزشک طب سنتی هسم کلی چیزا رعایت میکنم اخه قبلا سقط داشتم. در ضمن نزدیکم اصلا نکن

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714