2726

خانوما امرور ازمایشمو بردم دکتر دید گفت دفعت یکم بالاهه بعد فشارم ده بود ورمم ندارم میگه ممکنه ازمایشگاه اشتباه سده باشه و واس هفته بعد بازم تزمایش نوشت مبخام بدونم دفع پروتین توی هفته ۲۸ بدون فشار بالا خطرناکه

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از 24 ساعته دادی؟

اره ۲۴ ساعته بود ولی دکترم گفت ممکنه اشتباه شده باشه واس هفته اینده بازم توازمایشگاه بهتربرام ۲۴ ساعته نوشت

اره ۲۴ ساعته بود ولی دکترم گفت ممکنه اشتباه شده باشه واس هفته اینده بازم توازمایشگاه بهتربرام ۲۴ ساع ...

آره ضرر نداره بده چون فشارت بره بالا ورمت زیاد باشه خطرناک که خداروشکر نداری فشار ده پایین هم هست تازه ضعف نکنی نمک هم نخور 

🤍
آره ضرر نداره بده چون فشارت بره بالا ورمت زیاد باشه خطرناک که خداروشکر نداری فشار ده پایین هم هست تا ...

نمک یماه نمبخورم حیلی کم تو غدام ولی فشارم همش روی ده هست امروز شنبه چهارشنبه شنبه قبل هرباررفتم ده رو ۸ بوده

سلام عزیزم میشه بگی دفع پروتیینت چی شد چه کار کردی منم دارم خیلی نگرانم 

عزیزم من استارتر نیستم ولی خودمم دفع پروتئین دارم. تنها کاری که باید بکنی اینه که فشارت بالا نره. نمک نخور. شیرینی‌جات نخور. غذای خیلی چرب هم نخور. استرس و هیجان هم نداشته باش. اینا چیزایی که دکتر بهم گفته

سلام عزیزم میشه بگی دفع پروتیینت چی شد چه کار کردی منم دارم خیلی نگرانم 

دفع پروتین من واس عفونتم بود بهم پماد کانازول داد یه هفته مصرف کردم بعد ازمایش دادم دفع نداشتم