2733
2734
عنوان

خیلی حالم بده

113 بازدید | 22 پست

از ظهر از مطب اومدم دارم گریه میکنم رفته بودم سونو هفته ۲۷ بارداری طول سرویکسم شده ۱۹ خیلی کم شده..

چیکار باید بکنم؟دکتر چه داروهایی میده؟

وحشت کردم 

خدایا شکرت تنهام نزار

استراحت هر چي بيشتر بهتر

احتمالا بهت پرلوتون و ايزوپروفن هم بدن كه زايمان زود رس نكني استرس هم برات سمه،آروم باش

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
استراحت هر چي بيشتر بهتر احتمالا بهت پرلوتون و ايزوپروفن هم بدن كه زايمان زود رس نكني استرس هم برات ...

چی هستن اینا؟آمپولش خیلی درد داره ؟

بچه بریچ بود امید داشتم سز بشم امروز دیدم سفالیک شده تازه دکتر پیداکردم سز بکنه اما بیمارستانی ک میبره nicuنداره وای خدا امروز دنیا رو سرم خراب شد

خدایا شکرت تنهام نزار
2738
۴۵ بودم 

حتما از خودت خیلی کار کشیدی

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
واایی چی یه دفعه کم شده  حالا مشکلی نیست دکتر بهت تستراحت وامپول میده بودن بچه هایی که با استرا ...

خیلی حالم بده من وضعیتم خوب نیس مادر شوهرم بیمارستان بستری مادرت پدرم نزدیکم نیستن دست تنها چطوری استراحت باشم 

خدایا شکرت تنهام نزار
من تو هفته 12،سی وچهار بودم الان فقط درحد غذا درست کردن و شستن کار میکنم تا ببینم بعدش چی میشه

انشالله برا بالاتر برات دعا میکنم خیلی حس بدیع

خدایا شکرت تنهام نزار
چی هستن اینا؟آمپولش خیلی درد داره ؟ بچه بریچ بود امید داشتم سز بشم امروز دیدم سفالیک شده تازه دکتر ...

ايزوپروفن قرصه،پرلوتون امپول،من خودم درد داشتم هفته اي يكبار امپول رو ميزدم.دردش در حد امپوله ديگه،بچه ممكنه هفته اخر هم تغيير حالت بده اين كه دليل نميشه،بازم سعي كن استرس نداشته باشي

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
2706