2737
2734
عنوان

پیتزا پزا بیایین کمک دوستان

87 بازدید | 10 پست

من هر موقع پیتزا میپزم وقتی که میخوایم بخوریم مواد از روش میرزه واصلا چسبندگی به خمیر نداره چیکار کنم بچسبه قشنگ نریزه الان میخوام درست کنم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رو خمیرت سس که زدی ی مقدار پنیر پیتزا بریز بعد موادو بچین روش تهشم که پنیر میریزی دیگه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

روی خمیرت سس قرمز بزن، پنیر بریز، مواد پیتزا بریز، بعد باز پنیر بریز، پنیرش باعث چسبندگیش میشه. ترجیحا خمیرشو هم خودت درست کن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738

من همیشه رو خمیرم‌سس میریزم بعد پنیر میریزم بعد موادو، اینجوری قشنگ میچسبه؛ تو یه برنامه ی آشپزی میگفت ۵۰ درصد پنیرتونو بریزین زیر مواد که موادو نگه داره، لا به لای موادتم یکم بریز که بهم بچسبن همه ی پنیرتو رو نریز

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

دليلش اينه كه روش زيادي مواد ميريزي و سنگينش ميكني، بعضيا فك ميكنن هرچي بيشتر مواد بريزن خوشمزه تره ولي از اونور موقع خوردن همش موادش ميريزه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️