2410
2553
عنوان

تو جشن عقدهای شما...

210 بازدید | 26 پست

کیک که میبرن بعد پخشش میکنن یا نه

چنروز پیش رفتیم ی جایی جشن کیک بریدن بعد دیگه پخشش نکردن

خب وقتی نمیخاین پخش کنید چرا میبرید😐

برا شمام اینجوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عقد خودم کیک نخوردم  

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2720

میزاریم رو میز شام هرکی دوست داره بر میداره

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2714

ما پخش میکنیم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

اگ رولت سفارش داده باشیم برا مهمونا یاکیک خامه  پذیرایی نه. اون رو دیگه تقسیم نمیکنیم. ولی اگ سفارش نداده باشیم بهتره تقسیم شه. منم برا حنام دلم میخواد ولی شوهرم میگه یا نباشه یاااا در هرصورت تقسیم شه

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2706