2726
عنوان

خدا ادم گير يه شوهره نفهم نندازه

225 بازدید | 11 پست

همش هركجا دعوت ميشيم يا ميخوايم جايي بريم دير مياد الان از ساعت ٦،٥ گفته ميام خونتون بيرون نرو 

منم همينجور منتظر موندم تا بياد 

نيومده بهش زنگ ميزنم يا جواب نميده يا ناراحت ميشه ميگه چرا انقدر زنگ ميزني 😒 بيشعور 

ميخواستم با خواهرم برم خريد به خاطره اون كنسل كردم معلوم نيست كجا مونده يك ساعته ديگم ميخوام برم مهموني بايد اماده شم 😏

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بي خيال،اعصابت رو الكي خورد نكن،من بعد از ١٣سال زندگي مشترك به جايي رسيدم كه اگه همسرم بگه ساعت ٥ميام من رو ساعت ٧برنامه ريزي ميكنم.اينطوري آرامشم مختل نميشه

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
2728

خدا آدمو گیر پدرمادر نفهم و بی مسئولیتو بی خیال نندازه که اونا باعث کوچیک شدنت جلو بقیه میشن

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
بي خيال،اعصابت رو الكي خورد نكن،من بعد از ١٣سال زندگي مشترك به جايي رسيدم كه اگه همسرم بگه ساعت ٥ميا ...

خيلي وقتام پيش اومده كه زود رسيده و من همه كارام مونده بود😒

عزیزم خوش بین باش یکم حتما کاری پیش اومده با همسرت تعارف ک نداری قبلش بگو با خواهرم میخوام برم بیرون الانم وقتی اومد با روی گشاده برو به استقبالش بعد اروم بپرس پس دیر کردی منتظرت بودم😊

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید
عزیزم خوش بین باش یکم حتما کاری پیش اومده با همسرت تعارف ک نداری قبلش بگو با خواهرم میخوام برم بیرون ...

اره بايد اينكارو ميكردم اخه ميخواستم درمورد كاره جديدمو يه سري چيزا باهاش حرف بزنم واسه همين نرفتم

معلومه تا حالا شوهرت بهت حرص نداده. برو خداتو شکر کن

اونقدری تو این زندگی حرص خوردم و بهم فشار عصبی وارد شد که 2روز مونده به زایمان تشنج کردم و داشتم میمردم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خيلي وقتام پيش اومده كه زود رسيده و من همه كارام مونده بود😒

پس بنده خدا اونقدر هم بدقول نيست،بالاخره بعضي مواقع پيش مياد

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين