2733
2734

دهه 60 

چون همه چی برای ما بد بود یکهو دهه 70 که شد همه چیز اوکی بود و بچه های گوگولی بامزه مامان و بابا شدن 

حالا بماند اون جمعیت زیادمون که نه کار برامون گیر میاد هم دانشگاه پدرمون دراومد و چندسال دیگه قبر هم گیرمون نمیاد از بس زیادیم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

دهه ۵۰

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷۸😁

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2731

اتفاقا انقدری که ما بچه های دهه شصتی تو بچگیمون کیف کردیم این بچه های دهه ۸۰ و ۹۰ یک درصدش هم کیف نکردن.

البته خب کمبودها و سختگیریهایی هم بود که چون عمومی بود ،تو اون برهه از زمان تحملش سخت نبود.

دهه شصتم و اگه هزار بار دیگه هم ب دنیا بیام دوس دارم دهه شصت ب دنیا بیام 

چون ماها با تمام بی امکاناتی و کمبودایی ک داشتیم ولی از ته دل خوووش بودیم بچگی کردیم و با کوچیکترین چیزا از ته دل خوشحال میشدیم حتی با خریدن ی دونه فرفره یا بادکنک انگار دنیااااا رو بهمون داده بودن 

♥LINKIN PARK♥

خودم هفتادی ام

یه بار یکی از بچه ها سر کلاس گفت دهه شصت؛نسل سوخته...استادمون گفت شماها سوختین پشت گوشی هاتون ما درسمون رو خوندیم بهترین رمان های جهان رو خوندیم زبان مون رو قوی کردیم و....

خودشون دکترا دارن

خیلی قشنگ بود حرفش البته با خنده نمکین خودش گفت

2738

دهه ۶۰ از لحاظ کمبود امکانات و کار و حتی ازدواج نسل سوخته ن شکی درش نیست 

ولی عشقی که ما کردیم بچگی که داشتیم نه دهه های قبل ما داشتن به خاطر جنگ و انقلاب و اینا نه دهه های بعده ما به خاطر تکنولوژی و هجوم اطلاعات...نسل دهه ۶۰ طعم واقعی زندگی رو چشیدن 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706