2737
2734
عنوان

تعدادتراکنش بیاین یه لحظه

68 بازدید | 7 پست

من چندتا کارت به کارت کردم الان نوشته تعداد تراکنش بیش از حد مجاز یعنی بعد چنددقیقه ی دیگه دوباره امتحان کنم البته با اپلیکیشن این کاررو کردم

بيست و چهار ساعت يعني دوازده شب به بعد باز فكر كنم ميتوني 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میزان مبلغ تراکنشتون احتمالا از حد مجاز بالاتر بوده. فکر کنم حداکثر 3 تومن باشه. البته از یک کارت

بهشت اونجاس که میری خونه و پدر رو میبینی که داره تلویزیون میبینه، همون موقع از آشپزخونه صدای مادر رو میشنوی که صدات میزنه چایی تازه دمه... این بهشت منه... فقط همین میتونه بهشت باشه
میزان مبلغ تراکنشتون احتمالا از حد مجاز بالاتر بوده. فکر کنم حداکثر 3 تومن باشه. البته از یک کارت

نه بابازیاد نیست باید خورد خورد بفرستمش ولی نوشته نمیشه کلا۴۰۰تومن فرستادم تاالان

نه بابازیاد نیست باید خورد خورد بفرستمش ولی نوشته نمیشه کلا۴۰۰تومن فرستادم تاالان

دیگه اینطورشو ندیده بودم... نمیدونم

بهشت اونجاس که میری خونه و پدر رو میبینی که داره تلویزیون میبینه، همون موقع از آشپزخونه صدای مادر رو میشنوی که صدات میزنه چایی تازه دمه... این بهشت منه... فقط همین میتونه بهشت باشه
2738