2726

من صبح ساعت ۱۰ بلند شدم دیدم مادرشوهرم و پدرشوهرم چ صبحونه ای درست میکنن به به😻😻😻😻پدرشوهرم گوجه رو شکل گل درست کرده بود و کنارش سبزی گذاشته بودبعد نشستیم خوردیم و منو خواهرشوهر بزرگم ماکارانی درست کردیم😻😻😻 جاتون سبز خیلی خوشمزه بودن😻😻😻😆😆😆

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرص خوردم😒

نوش جونتون😘

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728

مثلا مهمان داشتم،،،الان رفتن،،،دارم بستنی میخورم با بچم،،

خونه رو ریختن به هم،،،اونوقت میگه عروسم خیلی حساسه به تمیزی،،،،

خب من اگه چیزی نمیگم دارم مراعاتتون رو میکنم خب😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
مثلا مهمان داشتم،،،الان رفتن،،،دارم بستنی میخورم با بچم

رفتن بالاخره😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ساعت 9 رفتم بانک اومدم ناهار درست کردم خوردیم دوش گرفتم خوابیدم الانم منتظرم شوهرم بیاد بریم خونه مامانم 

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
نوش جونتون . همیشه به شادی شب قراره بریم خونه مادرشوهرم . شوهرم یه حکم جلب داشته الآن رفت دنبالش . ...

انشالله دعا میکنم زودتر ب نتیجه برسین😆

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑

واای حوص ماکارونی کردم!!

نوش جان!

من باشگاه رفتم

بعد خونه رو مرتب کردم به اضافه ظرفها رو شستم

ناهار دو عدد تخم مرغ نیمرو کردم و خوردم

یه قالیچه توی حموم شستم

حمام کردم

بعد دراز کشیدم به مدت یک ساعت تا الان!

وواای ماکارونی  

صبح ساعت شش پاشدم شوهرمو راهی کردم صبحونه اشم دادم بعد؛خونه تمیزکردم رفتم باشگاه اومدم دوش گرفتم موهامو خوشگل کردم بعدش شاگرد داشتم تا 12.5 بعدش ناهار خوردم و دراز کشیدم و بعدش پاشدم شیرینی گذاشتم الان تو فر الانم درازکشیدم چون شب3.5خوابیدم سردرد دارم 

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
چ وسایلی ؟ کجا؟ خوش بگذره😍

زیارتیم جاتون خالی فردا قراره برگردیم😢 وسایل رو جمع کردم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706